Tuzemská DFK Cab vyrábí kabiny pro terénní čtyřkolky Segway. (Foto: polykarbonátová kabina DFK Cab na UTV Fugleman firmy Segway).

Tuzemský specialista na kabiny pro terénní vozidla, firma DFK Cab, začala vyrábět a dodávat kabiny pro off-roadová vozidla firmy Segway. Pro terénní vozidlo Fugleman firmy Segway zahájila produkci kabin v tomto týdnu a to ve svém výrobním areálu v Uherském Hradišti. DFK Cab je jediným výrobcem kabin pro novou segwayovskou čtyřkolku Fugleman na světě.

Polykarbonátová kabina vyráběná firmou DFK Cab zásadně zvyšuje funkčnost terénního vozidla.

Čtyřkolky Segway

Firma Segway přišla již vloni na trh se svými výkonnými čtyřkolkami UTV a SSV nejnovější generace, když představila modelové řady UTV Fugleman, SSV Villain a ATV Snarler.

Jako první model na tuzemský trh dodává vozidlo UTV Fugleman. Tato čtyřkolka nabízí revoluční konektivitu. Aplikace „Segway Powersports“ umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci mohou zákazníci využívat nejrůznější funkce, které jim ještě více zpříjemní jízdu jejich „Fuglemanem“.


Segway: UTV Fugleman.


Série Fugleman je určena primárně pro pracovní nasazení – pro majitele farem, horských hotelů, komunální služby, zemědělství, lesnictví, lov, stavebnictví a další činnosti. Současně však modely Fugleman dokáží své tříčlenné posádce nabídnout i velmi dynamickou jízdu.

DFK Cab je jediný výrobce

Česká firma DFK Cab jako vůbec první vyvinula a nyní i začala vyrábět kabiny na čtyřkolky Segway, respektive pro jejich nejnovější off-roadový model Fugleman.

Kabinu vyrábí ve dvou verzích. Ta prémiová je vyrobena z pokykarbonátu. Polykarbonátová kabina zásadně zvyšuje funkčnost terénního vozidla.

Polykarbonátové kabiny od firmy DFK Cab jsou dokonale průhledné. Zajišťují tak řidiči jasný a dokonalý výhled z kabiny vozidla. Ve srovnání se sklem je polykarbonát prakticky nerozbitný.Druhá verze kabin, kterou DFK Cab nabízí pod označením „Protector“, má dveře z plechu či z plastu (ABS) a obsahuje klasické okno.


DFK Cab: kabina Protector pro UTV Fugleman.


Všechny kabiny tuzemského výrobce DFK Cab jsou modulární. Dají se tedy kupovat i po jednotlivých částech. Znamená to, že pokud zákazník pro svoji čtyřkolku nepožaduje kompletní kabinu, může si pořídit například jen přední sklo, apod. Zákazník si také může koupit jenom zadní díl kabiny nebo zadní a přední díl bez dveří.


Jedna z verzí možnosti speciální kabiny DFK Cab na vozidle Segway Fugleman: v tomto specifickém případě obsahuje čelní a zadní sklo.


Kabina DFK Cab zásadně zvyšuje hodnotu čtyřkolky

Kabina významně zvyšuje užitnou hodnotu vozidla pro zákazníka. Teprve s kabinou zákazník získává pracovní stroj prakticky využitelný za všech povětrnostních podmínek.

Nedílnou součástí kabin od DFK Cab jsou stěrače a ostřikovače. Přední sklo přitom může být pevné či otevírací.

Samozřejmostí je vyhřívané přední sklo. Topením může být vybavena celá kabina. Ta pak spolehlivě zajišťuje vytápění, které funguje stejně jako v klasickém automobilu.

DFK Cab má pro segwayovskou čtyřkolku UTV Fugleman k dispozici také cargo box a LED osvětlení střechy.

Kabiny od DFK Cab pro UTV Fugleman firmy Segway jsou zatím určeny primárně pro celoevropský trh.

DFK Cab se specializuje na výrobu kabin pro pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje. Vyrábí kabiny na všechny typy čtyřkolek všech hlavních světových značek.

Vedle kabin pro terénní sportovní čtyřkolky nabízí DFK Cab také kabinové nástavby pro průmyslová vozidla, respektive pro průmyslové využití. Firma vyrábí kabiny na zemědělskou techniku či kabiny na vysokozdvižné vozíky. (sfr)


VÍCE INFORMACÍ O DFK CAB A ČTYŘKOLKÁCH SEGWAY ČTĚTE ZDE:

Firma Segway vstoupila na český trh off-roadových vozidel s novými modely čtyřkolek

DFK Cab přichází na světový trh s unikátní modulární kabinou pro vozidla ATV

DFK Cab vyrábí kabiny pro průmyslová vozidla včetně kabiny pro malý elektrický náklaďák

Firma DFK Cab přichází na trh s redesignovanou kabinou pro vysokozdvižné vozíky