Tuzemský výrobce kabin DFK Cab přichází na trh s redesignovanou kabinou pro vysokozdvižné vozíky.

Tuzemský výrobce kabin DFK Cab dále inovuje své unikátní produkty. Tentokrát přichází na trh s vylepšenou a redesignovanou kabinou pro vysokozdvižné vozíky (VZV), která novým způsobem autonomně zajišťuje vytápění kabiny obsluhy vozidla. Redesignovaná kabina firmy DFK Cab již prochází ostrým provozem na vysokozdvižných vozících firmy Jungheinrich.

Inovované vyhřívání kabiny obsahuje 4 výduchy tepla, z nichž jeden je určen pro ohřev nohou obsluhy VZV.

Nová kabina pro vysokozdvižné vozíky také nabízí vylepšení předního i zadního stěrače a zvětšení plochy spodního prosklení kabiny.Celokovový rám unikátní kabiny DFK Cab pro VZV zajišťuje zvýšenou bezpečnost řidiče i v případě, že by došlo k převrhnutí vozidla.

Samozřejmostí kabin DFK Cab jsou také zámky dveří a posuvná okénka dveří.

Design kabin DFK se širokým využitím polykarbonátů zajišťuje posádce perfektní výhled, potřebný komfort i ochranu před vnějšími vlivy.Konstrukce kabin DFK pro vysokozdvižné vozíky zajišťuje jejich spolehlivost a dlouhou životnost při zohlednění náročných provozních podmínek.

Společnost DFK Cab vyrábí kabiny na VZV pro společnosti jako Caterpillar, Clark, Heli, Hyster, Hyudai, Jungheinrich, Linde, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Yale a další.

DFK Cab vyrábí a dodává kabiny na terénní UTV/ATV vozidla, stejně jako kabiny pro zemědělská vozidla. (sfr)


VÍCE O TÉMATU ČTĚTE ZDE:

Firma DFK Cab představila unikátní zúženou kabinu pro vysokozdvižné vozíky