DFK Cab představila kabinu na čtyřkolku Segway Snarler: Je užitečná pro obecní služby.

Tuzemská firma DFK Cab představila kabinu na novou čtyřkolku Segway Snarler. Samotné vozidlo je koncipováno jako pracovní a užitková čtyřkolka, která může být využívána jak v terénu, tak například pro údržbu komunikací a další komunální služby poskytované obcemi. Kabina firmy DFK Cab zásadně zvyšuje užitnou hodnotu vozidla a zajišťuje řidiči vysoký komfort při výkonu pracovních činností, i v těžkém terénu ve volném čase.

Uherskohradišťská společnost DFK Cab již od loňského roku jako jediná na světě dodává kabiny pro segwayovské modely Segway Villain a Segway Fugleman. Nyní vyvinula unikátní kabinu pro čtyřkolku Segway Snarler.

Snarler je řada robustně konstruovaných pracovních a užitkových čtyřkolek s množstvím inovativních technologií pro náročné úkoly v těžkém terénu i pro volný čas. Jedná se o velmi odolné vozidlo pro náročné úkoly a extrémní podmínky.

K dispozici má elektrický naviják, tažné zařízení, přední a zadní nosiče. Připojit se k němu dá také pluh a další nástroje pro úklid pozemních komunikací.S využitím kabiny zajišťuje Snarler maximální pohodlí pro jízdu i práci. K dispozici má jeden z nejsilnějších motorů současnosti. Již v základním výbavě disponuje kotoučovými brzdami na všech kolech.

Má robustní ochranné rámy vpředu a na bocích, vpředu i vzadu ocelové nosiče s kompozitními plochami s celkovou nosností 120 kilogramů, ochranné kryty rukojetí, opěrku zad pro spolujezdce, Full-LED osvětlení a digitální multifunkční displej.

Po doplnění o kabinu od firmy DFK Cab se užitné vlastnosti modelu Segway Snarler podstatně rozšiřují. Čtyřkolka s kabinou velmi účinně chrání řidiče před prachem, deštěm a jinými nepříjemnými povětrnostními podmínkami. Součástí kabiny je stěrač, který řidiči stále zaručuje dokonalý výhled a zvyšuje bezpečnost jízdy.


Segway Snarler bez kabiny.


Segway Snarler s kabinou firmy DFK Cab.


Zajímavostí kabiny je to, že má zpětná zrcátka, takže se s modelem Snarler dá pohodlně couvat jako v klasickém automobilu, nikoliv jako na motocyklu, kde řidič musí držet ruce na řídítkách a současně otáčet hlavu vzad o 180 stupňů.

Kabina DFK Cab se dá velmi snadno namontovat a stejně tak i odmontovat. Navíc je velmi lehká, takže neovlivňuje stabilitu stroje.

Kabina DFK Cab na čtyřkolce Segway Snarler z tohoto vozidla dělá přímo ideálního pomocníka pro obce, respektive komunální služby zajišťované municipalitami, jako je úklid komunikací, odhrnování sněhu a podobně.

Vedle toho Snarler nachází využití i při práci policie – i zde může kabina firmy DFK Cab zvýšit komfort pro řidiče a poskytnout užitečnou službu při využití čtyřkolky. (sfr)


Segway Snarler bez kabiny při odklízení sněhu.VÍCE O TÉMATU ČTĚTE ZDE:

DFK Cab na veletrhu EICMA úspěšně představila kabiny na čtyřkolku Segway Fugleman

Firma DFK Cab už sériově vyrábí a dodává kabiny na sportovní čtyřkolky Segway Villain

Čtyřkolka Segway Snarler se na předváděcí akci poprvé představí i s kabinou od DFK Cab