Čtyřkolka Segway Snarler se na předváděcí akci představí už i s kabinou od DFK Cab. (Ilustrační foto, model Segway Snarler).

Distributor čtyřkolek Segway pořádá o víkendu speciální předváděcí akci, na které budou pro veřejnost k vidění, ale i ke svezení mimo jiné i segwayovské modely Snarler, Villain a Fugleman. Poprvé se veřejnosti představí také kabina firmy DFK Cab na čtyřkolku Segway Snarler. Pro modely Villain i Fugleman již tuzemská společnost DFK Cab vyrábí a dodává kabiny od loňského roku.

Předváděcí akce čtyřkolek Segway se koná v sobotu 13. a v neděli 14. května v areálu HUMMER CENTRUM v Praze (Olomoucká 2332, Praha 20). Na této akci si zájemci mohou vyzkoušet Segway čtyřkolky SNARLER, SSV Villain a UTV Fugleman.

K vidění a k projetí zde mimo jiné budou také elektrické koloběžky Segway, konkrétně modely GT2, P65, P100, F2, F2 Plus a Max G30EII.


Pokud jde o čtyřkolky Segway, na akci budou k vyzkoušení modely:

  • Snarler AT6 S
  • Snarler AT6 L EPS
  • Snarler AT6 L EPS Limited
  • Fugleman UT10 E
  • Villain SX10 X

Snarler je řada robustně konstruovaných pracovních a užitkových čtyřkolek s množstvím inovativních technologií pro náročné úkoly v těžkém terénu a volný čas. Využíván může být v terénu, ale také třeba pro údržbu pozemních komunikací.


Segway Snarler při práci.


Model Segway Snarler AT6 je výrobcem charakterizován jako robustní, výkonný a schopný v terénu. Jedná se o pracovně-užitkové vozidlo, které je odolné pro náročné úkoly a extrémní podmínky. Vyznačuje se svojí živostí, odolností a snadným ovládáním. K dispozici má elektrický naviják, tažné zařízení, přední a zadní nosiče a další vybavení.Segway Snarler AT6 L má atraktivní design, prodloužený podvozek a dostatek pohodlí pro jízdu nebo práci. Vybaven je jedním z nejsilnějších motorů současnosti. Pracovně-užitkový Snarler je odolný stroj pro náročné úkoly a extrémní podmínky. Udivuje svými mimořádnými schopnostmi v terénu a podle výrobce je „stvořený pro náročné úkoly v extrémních podmínkách“.


ATV Segway Snarler.


PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O PŘEDVÁDĚCÍ AKCI SEGWAY JSOU K DISPOZICI ZDE.


VÍCE O TÉMATU ČTĚTE ZDE:

DFK Cab na veletrhu EICMA úspěšně představila kabiny na čtyřkolku Segway Fugleman

Firma DFK Cab už sériově vyrábí a dodává kabiny na sportovní čtyřkolky Segway Villain