Pro zákazníky s předplacenými kartami si letos Vodafone přichystal před Vánocemi rovnou čtyřnásobnou nadílku. (Ilustrační foto)

Pro zákazníky s předplacenými kartami si letos Vodafone přichystal před Vánocemi rovnou čtyřnásobnou nadílku. Dárky bude odhalovat postupně, jako první přišel s balíčkem až 11 GB dat měsíčně.

Už na začátku listopadu Vodafone představil svou vánoční kampaň včetně spotů, na ni aktuálně navazuje i vánoční nabídka pro předplacené karty. Zákazníci si mohou během následujících čtyřech týdnů postupně rozbalit čtyři dárky.

V prvním se skrývá datový balíček 6 GB dat a neomezené SMS v síti, jehož cena klesá z 349 na 199 korun měsíčně, a to na půl roku. Každý měsíc si k němu navíc zákazník může v samoobsluze Můj Vodafone vyzvednout 5 GB dat zdarma.

Za 199 korun měsíčně tak lze získat celých 11 GB dat a neomezené SMS v síti Vodafonu. Zvýhodněný balíček si je možné pořídit do 4. prosince, a to na webu vodafone.cz.

„Chceme odměnit naše věrné zákazníky a víme, že v předvánočním shonu mobilní data ocení hned dvojnásob. Proto jsme se jim rozhodli nadělit rovnou nejvyšší datový balíček s výrazným dlouhodobým zvýhodněním,“ řekla Simona Lišková, marketingová ředitelka Vodafonu.

Každý týden bude na webu představena další vánoční limitovaná nabídka. Každá z nich má omezenou platnost, a proto se vyplatí stránku pozorně sledovat.

Od 5. prosince je pro zákazníky nachystaná nová limitovaná edice předplacené karty, se kterou zákazník ušetří dlouhodobě. (pel)