ČSOB Private Banking slaví 20 let na trhu a vydává limitovanou kolekci Vlastních známek.

ČSOB Private Banking, leader v oboru privátního bankovnictví v Česku, fungující již od roku 2002, slaví se svými klienty dvacetileté výročí úspěchů a pomoci. V rámci této příležitosti se spojila s Českou poštou a vytvořili jedinečnou a limitovanou kolekci Vlastních známek inspirovanou světem hudby.

„Už celých 20 let stojíme po boku našim klientům a pomáháme naplňovat jejich ambice a plány. Sdílíme s nimi myšlenku, že skutečné bohatství je ukryté ve vzpomínkách, zážitcích a drobných detailech. I proto jsme u příležitosti tohoto výročí vydali ve spolupráci s Českou poštou speciální emisi poštovních známek,“ uvedl k vydané kolekci známek Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

„Hlavním motivem jubilejních známek se stala hudba. Po celou dobu existence ČSOB Private Banking podporujeme klasickou hudbu formou pořádání různých koncertů pro naše klienty, a tak jsme se rozhodli vyjádřit tento náš vztah právě formou uměleckého ztvárnění na jubilejní poštovní známce,“ dodal.

Kolekce Vlastních známek vznikla v limitovaném množství a je určena jako poděkování ČSOB Private Banking svým významným klientům.

Jedná se o mimořádnou kolekci, která vznikla na zakázku právě pro ČSOB Private Banking, a proto jí nebude možné zakoupit v rámci volného prodeje.

20 let ve spojení s dobrou vůlí

Součástí DNA ČSOB Private Banking je také silná touha pomáhat, kterou je společnost provázána od svého vzniku.

Díky tomu se podařilo již v roce 2014 spustit systematickou pomoc prostřednictvím exkluzivní Karty dobré vůle, díky které může každý klient privátního bankovnictví pomáhat.

Karta dobré vůle je bezkontaktní platební karta Mastercard World Elite, která umožňuje odvádět 0,6 procenta z každé provedené platby u obchodníka na charitu.

Za dobu její existence se podařilo nashromáždit téměř 20 milionů korun, z nichž došlo k podpoře 495 osob a 50 charitativních projektů. Jen za loňský rok se povedlo na pomoc potřebným shromáždit částku 2 336 341 korun.

ČSOB Private Banking nabízí své služby a produkty klientům v České republice již více než 20 let.

Služby jsou určeny klientům, kteří disponují finančními prostředky převyšujícími 10 milionů korun (nebo ekvivalent v jiné měně), a kteří mají zájem o nadstandardní služby a vyžadují bankovní obsluhu prostřednictvím stálého privátního bankéře.

ČSOB Private Banking se stará přibližně o 10 tisíc klientů a má k dispozici 15 specializovaných poboček po celé České republice.

Každoročně získává za své služby a klientský přístup řadu prestižních ocenění.

V loňském roce obhájila svou pozici nejlepšího privátního bankovnictví v Česku, podle prestižní ankety Global Private Banking Awards 2021, kterou každoročně vyhlašují magazíny Financial Times – The Banker a Professional Wealth Management.

Loni také již posedmé obhájila titul Nejlepší privátní bankovnictví v České republice, který uděluje magazín Euromoney, a potvrdila tak svoji vedoucí pozici na českém trhu pro nejmovitější klientelu. (pel)