Modernizovaný Kaufland v Kopřivnici nabídne nakupování s aplikací K-Scan, čerstvé pulty i regionální produkty. (Foto: Kaufland)

Zrekonstruované obslužné pulty v novém designu, úsek pečiva, jehož součástí je i ohřevná vitrína s grilovanými kuřaty, regionální produkty, možnost nakupování přes mobilní aplikaci K-Scan či srozumitelný navigační systém pro rychlou orientaci. To a mnohé další nabízí zmodernizovaná prodejna v Kopřivnici. 

„Přestavba kopřivnického Kauflandu probíhala za provozu. Děkujeme zákazníkům za trpělivost a jejich stálou přízeň. Věříme, že ocení naši bohatou nabídku, moderní technologie a pohodlné nákupní prostředí,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Změna je patrná na první pohled. Příjemnou atmosféru prodejny o rozloze 2757 metrů čtverečních podtrhuje barevná výmalba prodejních ploch, nové LED osvětlení, přehledný navigační systém i nové regály. Inovací, která usnadní nakupování, jsou skenery a aplikace K-Scan.

„Zákazníci si zboží mohou sami naskenovat, ihned vložit do tašky a pak už jen zaplatit u některé z expresních pokladen,” vyzdvihla výhody této technologie Renata Maierl.

Krom dvou K-Scan pokladen se v pokladní zóně nachází také pět pokladen samoobslužných a osm pokladen klasických s ochranným plexisklem.

V kopřivnické prodejně je také snížená pokladna pro invalidy pro přístupnější odbavení nákupu.

Cenu i složení produktů si lze ověřit u speciálních terminálů, o sortimentu a aktuálních akčních nabídkách také nepřetržitě informují digitální obrazovky.

Nové jsou i obslužné pulty, včetně těch s masem a drůbeží.

Zastánci zdravé výživy nebo zákazníci s potravinovými intolerancemi se mohou těšit na rozsáhlou sekci produktů v bio kvalitě, bez lepku či bez laktózy. Nechybí ani úsek To Go s výrobky pro rychlé občerstvení a sortiment chlazených regionálních a řemeslných piv.

Při přestavbě bylo myšleno také na udržitelnost. Prodejna disponuje chlazeným a mraženým nábytkem v ekologičtější variantě s dvířky. Na parkovišti mohou zákazníci využít celkem 189 míst, včetně devíti vyhrazených pro hendikepované a čtyř pro rodiče s dětmi.

V prodejně jsou zrekonstruované zákaznické toalety s přebalovacím pultem, skříňky na zavazadla, box na třídění odpadu či také kafeautomat s čerstvě namletou kávou. Modernizované jsou i prostory koncesionářů. (pel)