Stanice O2 TV Sport představila novinky. Studia Ligy mistrů bude nově moderovat Libor Bouček.

Stanice O2 TV Sport představila další novinky. Ženský okruh WTA zůstává až do roku 2022 na O2 TV Tenis. Studia Ligy mistrů bude nově moderovat Libor Bouček. Pokud jde o délku spolupráce s Boučkem, ten vyslovil přání, že by chtěl studia Ligu mistrů moderovat minimálně do té doby, než bude hrát Sparta Praha finále této nejprestižnější fotbalové soutěže…  

Společnost O2 prodloužila o další tři sezony televizní práva na kompletní tenisový okruh WTA. Díky multidimenzi odvysílá O2 TV Tenis všechny turnaje i souběžně hrané zápasy.

Digitální televizi O2 TV se podařilo dosáhnout další významné dohody. Až do roku 2022 získala vysílací práva na tenisový okruh WTA. O2 TV Tenis, jediný tenisový kanál na českém území, bude i v dalších letech přinášet maximální počet přímých přenosů ze všech turnajů WTA, včetně prestižního Turnaje mistryň v Šen-čenu.

„Jeden z nejpopulárnějších českých sportů zůstává nadále na O2 TV Tenis. Navíc v době, kdy se našim tenistkám nebývale daří. Hned tři máme v elitní TOP 20 a dalších pět se aktuálně nachází mezi stovkou nejlepších na světě,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

„S kompletním okruhem WTA pokračujeme v plném rozsahu. Jen v roce 2018 jsme odvysílali živě 4 630 hodin ze 47 turnajů, což je i v rámci světového porovnání rekordní porce přenosů,“ doplnil.

Stanice O2 TV Tenis opět naplno využije výhod unikátní multidimenze, díky které může pouze divák televize O2 TV sledovat souběžně hrané turnaje či zápasy.

K prodloužení práv na WTA se vyjádřila i aktuální trojka světového tenisového žebříčku Karolína Plíšková.

„Tato zpráva udělá všem tenisovým fanouškům velkou radost. Takové pokrytí turnajů, jako nabízí O2 TV Tenis, nikde jinde nenajdou. Budu se snažit, abychom společně s diváky O2 TV slavili co nejvíce úspěchů,“ vzkázala Plíšková, která ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA vyhrála čtrnáct turnajů ve dvouhře a dalších pět jich získala ve čtyřhře.

Bouček do studia Ligy mistrů

Další novinkou na obrazovkách O2 TV Sport je příchod moderátora Libora Boučka, který se ujme vybraných zápasových studií prestižní Ligy mistrů.

Libor Bouček si již moderování UEFA Champions League vyzkoušel. Pravidelně také provází televizní diváky galavečery Ligové fotbalové asociace.

„Být průvodcem studií pro mě bylo před lety jedno z nejkrásnějších pracovních období v životě. Když mě nyní O2 TV Sport oslovil, bylo mi nesmírnou ctí s pokorou tuto nabídku přijmout,“ prohlásil Bouček.

„Jsem rád, že se znovu mohu spojit s Ligou mistrů, nejcennější sportovní značkou na světě. Navíc na tak profesionální úrovni, kterou v Česku televize O2 TV poskytuje. Strašně se těším na diváky a pochopitelně na ten nejlepší fotbal,“ doplnil Bouček, který tak nově doplní tým vedený šéfem fotbalové sekce Petrem Svěceným.

 

Premier Sport do konce léta zdarma

Již v pátek 9. srpna odstartuje v O2 TV stanice Premier Sport, která odvysílá nejlepší ostrovní fotbal včetně anglické Premier League. Operátor O2 umožní všem fanouškům sledovat přenosy na novém kanále až do konce léta zdarma.

Stačí si aktivovat službu O2 TV HBO a Sport Pack, která kromě Premier Sportu zahrnuje stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a také kanály O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, doplněné o ČT Sport.

Stanice Premier Sport bude od pátku 9. srpna dostupná rovněž pro zákazníky s tarify O2 TV L a O2 TV XL.

Počet zákazníků O2 TV dosáhl ke konci června 381 tisíc. V průběhu prvního pololetí se počet zákazníků O2 TV zvýšil o 43 tisíc.

Průměrná sledovanost zápasů fotbalové Fortuna Ligy dosahuje 125 tisíc diváků, uvedli představitelé O2 TV. (sfr)