Karlos Vémola se opět utká s Attilou Véghem. Diváci Telly uvidí přímý přenos „Odvety století“ z pražského Edenu.

Největší MMA turnaj v historii České republiky proběhne už za pár dní. V sobotu 8. června je na pořadu Oktagon 58 – poprvé se uskuteční na fotbalovém stadionu. Největší, nejdražší a navíc se zápasem, který bude zajímat všechny fanoušky. Pokud nepřijdou do Edenu, mohou Oktagon 58 sledovat na televizi Telly.

Na Oktagonu s pořadovým číslem 58 bude v sobotu 8. června na fotbalovém stadionu Slavie, ve Fortuna Aréně k vidění celkem deset zápasů. Který bude nejsledovanější, je zřejmé už nyní.

Bude to „Odveta století“, ve které proti sobě nastoupí dvě legendy českého a slovenského MMA: Karlos Vémola a Attila Végh, aby se podruhé utkali o titul šampiona polotěžké váhy organizace Oktagon.

Atraktivní bude jistě i zápas šestinásobného šampiona Oktagonu Davida Kozmy proti moldavskému drákulovi Ionovi Surduovi. Dále jsou na pořadu dva čtvrtfinálové duely evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger v lehké váze o 1 milion eur nebo zápas dvou borců, kteří se opravdu nesnáší – českého policisty Jaroslava Pokorného a Ira Shema Rocka, výcházející MMA hvězdy, která byla rok a půl vězněna (a následně zproštěna viny).

„Oktagon 58 je nabitý kvalitními zápasy, z nichž samozřejmě jako hora vyčnívá duel Vémola – Végh. Přímo na stadionu očekáváme výbornou atmosféru a násobný zájem se bude podle nás týkat i online balíčku Oktagon, který od loňského roku nabízíme,“ uvedl ředitel marketingu Telly Jan Schöppel.

Balíčky pro možnost sledování Oktagonu 58 lze zakoupit online za 320 Kč v předprodeji, nebo v den turnaje za 400 Kč na adrese https://telly.cz/oktagon/.

Balíček Oktagon s kanálem Premier Sport 4 se aktivuje okamžitě po nákupu a je dostupný vždy do 4 následujících dní po skončení daného turnaje. Přenos v HD kvalitě lze sledovat přes všechny Telly aplikace: Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.

O TV Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také prémiový sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 až 4 a na stanicích Nova Sport 1 až 6. Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL, závody Formule 1 nebo zápasy UFC a OKTAGON MMA.

Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)