Český televizní operátor DIGI TV znovu získal vysílací práva na španělskou nejvyšší soutěž La Ligu. V nabídce DIGI TV zůstane nejméně další 3 roky.

Nově se na obrazovkách specializovaných kanálů DIGI Sport objeví italská Série A s hvězdným Cristianem Ronaldem v Juventusu Turín. K tomu má DIGI TV nadále práva na německou Bundesligu, anglickou Premier League i druhou nejvyšší soutěž Sky Bet Championship. Nově získala též práva na Anglický pohár FA Cup. Každý víkend tak budou moci sledovat fotbaloví příznivci na kanálech DIGI Sport desítky hodin přímých přenosů, magazínů i zápasových studií se zajímavými hosty. Aby se porce zápasů dala zvládnout, přibyde od pátku 10. srpna ve vysílání DIGI TV další, v pořadí již čtvrtý kanál DIGI Sport.

Jednání o LaLize byla úspěšně dokončena jen několik dní před začátkem sezony. Konečně tedy může zaznít skvělá zpráva pro všechny, kteří se této novinky nemohli dočkat.

„Můžeme s radostí oznámit, že se nám podařilo prodloužit práva na španělskou LaLigu a naši zákazníci se tak mohou těšit na další El Clásika a atraktivní zápasy nejvyšší španělské soutěže i v následujících třech sezonách,“ prozradil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Až do roku 2021 tak můžou fotbaloví fanoušci na DIGI TV sledovat legendární souboje Barcelony s Realem Madrid a být svědky jejich boje o mistrovský titul. Anebo se v příštích letech do bojů o titul zapojí i další velké kluby jako Atlético Madrid, Valencie či někdo další?

Světový fotbal na DIGI TV každý týden

Spolu s LaLigou nebudou ve vysílání DIGI TV chybět ani zápasy německé Bundesligy, v níž má Česká republika bohaté hráčské zastoupení. Ovládne dění v Německu znovu mnichovský Bayern, nebo mu tentokrát jeho soupeři Schalke 04, Borussia Dortmund, Eintracht Frankfurt či Bayer Leverkusen výrazně zkomplikují cestu za další trofejí?

„Už v uplynulé sezóně jsme na obrazovkách DIGI Sport nabídli přenosy z německé Bundesligy a pokračovat v nich budeme i v následujících třech sezónách,“ upřesnil Vladimír Rusnák.

Výkladní skříní světového fotbalu je nepochybně anglická Premier League s těmi nejlepšími hráči světa. Dokáže někdo přemoci dominantní Manchester City? Adeptů je více než dost – Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal a Tottenham budou mít určitě ty nejvyšší ambice a nelze zapomenout na to, že překvapit může i někdo další.

„Každý šestý hráč na nedávno ukončeném mistrovství světa v Rusku byl nějakým způsobem spjat s anglickou Premier League, což jasně dokazuje, že právě tato soutěž je tou nejkvalitnější na světě,“ přidal zajímavou statistiku Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.