ELTON hodinářská představila limitovanou edici PRIM ART – umělecké dílo na zápěstí.

Exkluzivní hodinky pro náročné zákazníky představil český výrobce hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská. Netradiční číselník poprvé propojuje svět jemné mechaniky a mistrovského řemesla se světem umění. Limitovaná edice PRIM ART byla vyrobena v hodinářské manufaktuře v Novém Městě nad Metují.

Hodinky PRIM ART jsou prezentovány jako „skutečné umělecké dílo na vašem zápěstí, kterým majitel ohromí své okolí“.

Působivou dominantou číselníku, ručně vykrývaného materiálem HyCeram, je propracovaná miniatura holubice s olivovou ratolestí, tradiční symbol míru a naděje. Ve starověku byla také znamením věrné lásky a náklonnosti.

Do detailu propracovanou bílou holubici, které dodává plastičnost jemné perleťové stínování křídel, doplňuje na neobvyklém číselníku paleta modrých odstínů.Použitá technologie HyCeram je velmi náročná na čas a především preciznost. Přesné nanášení neboli vykrývání jednotlivých prvků různými barvami představuje až 12 hodin soustředěné práce.

Výslednou odměnou je kvalitní, vysoce odolný a barevně stabilní číselník, mistrovské dílo specialistů z novoměstské hodinářské manufaktury.

Exkluzivní vzhled hodinek podtrhuje jemný kovový tah. Prosklené zadní víko umožňuje pohled na inhouse mechanický strojek PRIM s ručním nátahem.Limitovaná edice vznikne ve dvou variantách po 10 kusech. Luxusní bicolor přidává do barevné palety hodinek královskou zlatou, nerezová verze umožní plně vyniknout designu modelu. (sfr)