Začíná osmifinále fotbalové Ligy mistrů. Telly vysílá přímé přenosy na Premier Sport a Nova Sport. (Ilustrační foto).

Začíná osmifinále fotbalové Ligy mistrů. TV Telly vysílá přímé přenosy na Premier Sport a Nova Sport. Úvodní osmifinálové zápasy fotbalové Ligy Mistrů má před sebou osm týmů včetně Manchesteru City, Realu Madrid nebo Bayernu Mnichov.

Čtveřice zápasů se odehraje v úterý a ve středu. V přímých přenosech je diváci mohou sledovat na kanálech Premier Sport a Nova Sport.

Obhájci titulu z Manchesteru City odehrají v úterý zápas v hlavním městě Dánska s místním klubem FC Kodaň, který z účasti v nejprestižnější fotbalové soutěži světa vyřadil pražskou Spartu.

Zápas začíná od 21:00 hodin na televizní stanici Nova Sport 3.

Favorizovaný Real Madrid zamíří do Německa, kde se rovněž od 21:00 hodin utká s RB Leipzig. Tento zápas uvidí diváci Telly na stanici Premier Sport 2.

Ve středu 14. února jsou pak pořadu zápasy mezi Paris SG a San Sebastian (od 20:15 hod. na stanici Nova Sport 3). Poslední čtveřici zápasů doplní Lazio Řím a Bayern Mnichov; oba soupeři se potkali před třemi lety právě v osmifinále.

Tento atraktivní duel vysílá stanice Nova Sport 4 od 20:30 hodin.

Všechny čtyři zápasy uvidí diváci Telly v přímém přenosu a s českým komentářem. U žádného z nich nechybí ani předzápasové studio.

Odvety jsou naplánovány na 20. a 21. února; zbývající zápasy se pak odehrají v březnu. Finále Ligy mistrů se uskuteční v sobotu 1. června v Londýně (stadion ve Wembley).

O televizi Telly

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také prémiový sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 až 4 a na stanicích Nova Sport 3 a 4.

Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC a OKTAGON MMA. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno.

Telly je ryze českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)