Liga mistrů UEFA dospěla do finále: Manchester City v televizi Telly vyzve Inter Milán. (Ilustrační foto).

Liga mistrů UEFA dospěla do finále: Manchester City vyzve v Istanbulu Inter Milán. V sobotu 10. června se odehraje dlouho očekávané finále nejprestižnější klubové fotbalové soutěže, Ligy mistrů UEFA. Získá vytoužený pohár Manchester City nebo Inter Milán? Diváci televize Telly si špičkový fotbal vychutnají v přímém přenosu a s českým komentářem.

V sobotu 10. června budou oba celky bojovat v tureckém Istanbulu na Atatürkově olympijském stadionu. Ten je v Turecku největší – nabízí kapacitu pro 76 092 sedících diváků.

Přímý přenos s českým komentářem a speciálním předzápasovým studiem vysílá kanál Nova Sport 3 od 20:00. V průběhu soboty se fanoušci fotbalu mohou podívat na krátký pořad Studio: Istanbul, kde Tomáš Ujfaluši představí dějiště finálové klání.

Nova Sport 3 je v rámci Telly součástí balíčku Sport a balíčků Velký. Předplatné 19 sportovních kanálů přijde na 250 korun a objednat lze jednoduše on-line na stránkách https://telly.cz/sport/.

Telly v souvislosti s finálovým duelem připravila atraktivní soutěž nejenom pro fotbalové fanoušky. Stačí zakoupit jakýkoliv Sport online balíček a vyplnit soutěžní kvíz. Celkem 10 výherců získá Předplacenou kartu Sport online na celý rok v hodnotě 3 000 korun. Další informace jsou k dispozici na stránce https://telly.cz/finale-lm.

Ze statistik televizního operátora Telly vyplývá, že zápasy fotbalové Ligy mistrů mají mimořádně vysokou sledovanost. Podle ředitele marketingu Telly Jana Schöppela většina diváků letos od osmifinále sledovala kompletně celé zápasy, často i včetně předzápasového studia.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD.

Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno.

Telly je ryze českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)