Novou ambasadorkou hodinek PRIM je talentovaná golfistka Sára Kousková.

Novou ambasadorkou novoměstských hodinek PRIM je talentovaná golfistka Sára Kousková. Svět golfu a luxusních hodinek spojuje nejen elegance a preciznost, ale také vášeň, hrdost a důraz na tradici. Proto není divu, že se novoměstský výrobce hodinek PRIM domluvil na spolupráci s úspěšnou mladou golfistkou Sárou Kouskovou.

Sára, která byla v minulém roce zvolena nejúspěšnější českou profesionální golfistkou, se role ambasadorky zhostila s hrdostí a po návštěvě hodinářské manufaktury neskrývala nadšení.

„Moc se na spolupráci těším a vážím si podpory české firmy s takovou historií, jakou ELTON v Novém Městě nad Metují má. Měli jsme možnost si před začátkem sezóny projít celou výrobou, což bylo ohromně zajímavé a obohacující.“

„S managementem společnosti se nám podařilo velmi rychle najít společnou řeč a, dovolím si tvrdit, že i velmi přátelský vztah,“ uvedla golfistka, která se stala novou tváří značky PRIM a společně s designéry firmy se bude podílet také na vytvoření svých vlastních originálních hodinek.Hodinky PRIM mají ke golfu blízko již delší dobu, ELTON hodinářská je dokonce partnerem hřiště v Karlových Varech.

„Poslední dva roky ukázaly, že si novoměstské primky našly svoje místo v prostředí golfu. Kromě vlastního turnaje a partnerství na jednom z nejkrásnějších českých hřišť máme velkou čest udělat další, a to veliký a významný krok dopředu,“ vysvětlila generální ředitelka společnosti Renata Červenák Nývltová.

„Mít za ambasadorku Sáru Kouskovou je velká radost a čest. Nejen pro její talent a golfové výsledky. Také pro ni samotnou. Pro její hodnoty, uvažování, životní postoj a styl. V tom jsme, jak se říká, na jedné vlně.“

To potvrdila i Sára Kousková.

„Je skvělé, když máte možnost sdílet nejen produkt samotný, ale také hodnoty a filozofii, které za ním a celou společností stojí. Pokud za mne bude na chvíli mluvit i má umělecká část, tak se ohromně těším také na kreativní stránku celé spolupráce.“

„Už teď se nemohu dočkat, kdy začneme tvořit hodinky, které budou, pevně věřím, něčím jedinečným,“ uzavřela Kousková, pro kterou je zahájení spolupráce s tradiční českou značkou završením mimořádně úspěšné sezony. (kom)