Exteriérová skica čistě elektrické studie ŠKODA VISION 7S.

ŠKODA AUTO odhalila první skici exteriéru studie vozu VISION 7S. Nově navržená příď se vyznačuje s výrazně robustním nárazníkem. Úzké přední světlomety protažené až k bokům vozu rozšiřují čtyřoký vzhled světel do tvaru písmene „T“. Skici zobrazují mohutný podvozek, velká aerodynamicky optimalizovaná kola a mírně se svažující linie střechy směrem k zádi.

Exteriérové skici čistě elektrické studie ŠKODA VISION 7S ukazují nově navrženou mohutnou příď. Výrazně širší a plošší přední maska je uzavřená a tmavá. Světlomety jsou posunuty více k bokům vozu a jsou uspořádány ve dvou řadách nad sebou.

Nad nimi se nachází ostře řezaný pás denního svícení, který zasahuje až ke hranám výrazně rozšířených blatníků. Světelnou grafiku tím doplňuje do tvaru písmene „T“.Výrazně tvarovaná přední kapota nese známý designový prvek v podobě linie typické pro vozy ŠKODA. Zcela nový robustní nárazník tvoří sedm vertikálně uspořádaných otvorů pro přívod vzduchu, z nichž prostřední je zvýrazněn oranžovým segmentem.

Spodní část předního nárazníku má hliníkovou ochranu podvozku. Velká aerodynamicky optimalizovaná kola podtrhují mohutný vzhled studie VISION 7S. Boční pohled se vyznačuje čistými plochami a linií střechy, která se směrem k zádi mírně svažuje.

Nový designový jazyk značky ŠKODA navazuje na známé hodnoty značky, jako je robustní vzhled, funkčnost a autentičnost. Příznačný je velkorysý prostor, odolné a udržitelné materiály a aerodynamicky efektivní tvary. (sfr)