ELTON hodinářská představila první dámské hodinky Prim ORLÍK 38 D LE.

Firma ELTON hodinářská představila první dámské hodinky Prim ORLÍK 38 D LE. Jedná se o první model ORLÍK, který byl navržen a vyroben přímo pro dámy. Hodinkám vévodí nadčasová kombinace elegantní černé s detaily z růžového zlata. Díky skládanému skeletonovanému číselníku se podařilo docílit působivého kontrastního efektu. 

„Navrhli a vyrobili jsme první Orlíky určené pro dámy. Okouzlí každou ženu, která se nebojí ukázat sílu své osobnosti. Křehkou i sebevědomou, sportovní i elegantní. Ženu ve všech jejích podobách,“ uvedla firma.

S tím, že tato legenda, která probouzí vášeň, hrdost i nadšení, po desetiletí patřila do mužského světa.

„Nastal čas na změnu. Na boření stereotypů a překročení hranic,“ doplnila firma.

„Proměna původně vojenských hodinek v noblesní dámský model byla pro naše designéry výzvou. Zvládli ji na jedničku. Spojili jsme nespojitelné a výsledek je skutečně nádherný. Zachovali jsme DNA ikonických primek a přidali noblesu a eleganci. Doplňte své Orlíky luxusním náramkem ozdobeným piktogramem z růžového zlata a budete nepřehlédnutelná!.“

„Orlíky, které zbourají zažité představy a mýty. Orlíky, které ukážou ženu ve všech jejích podobách. Dokonalé, s krásnými detaily. Spojili jsme nespojitelné a výsledek je nádherný. Modelkou pro první focení se stala naše ambasadorka, česká mistryně v běhu na 800 m, Adéla Sádlová,“ připojila firma dále na sociálních sítích.Hodinkám vévodí nadčasová kombinace elegantní černé s detaily z růžového zlata. Díky skládanému skeletonovanému číselníku se podařilo docílit působivého kontrastního efektu. Subtilní nápis Orlík, netradičně vyvedený oblým ručně psaným fontem, dodává číselníku křehkost.

Z temně černého pouzdra vystupuje leštěná luneta z růžového zlata. Minimalistický design se hodí pro každou příležitost. Na dámském zápěstí působí neodolatelně, atraktivně a nepřehlédnutelně. V kanceláři i v divadle, na procházce i ve městě.

Hodinky firma vyladila tak, aby byly dokonalé ze všech úhlů. Bok pouzdra zdobí původní znak modelu ORLÍK. Zadní strana odhalí pohled na strojek s atraktivní povrchovou úpravou z růžového zlata.

Korunka má tvar piktogramu, inspirovaného Novoměstskými oblouky. S hrdostí tak dáte světu najevo, že vaše zápěstí zdobí hodinky vyrobené v nejstarší české hodinářské manufaktuře.Výjimečné je také balení dámských Orlíků. Elegantní kožené pouzdro bezpečně ochrání hodinky i na cestách. Exkluzivní vzhled modelu doplňuje náramek, který zdobí piktogram z růžového zlata. Skvěle bude vypadat v kombinaci s hodinkami, nosit ho ale můžete i samostatně. Dopřejte si pocit luxusu a oslavte umění českých hodinářských mistrů.

Na designu se podílel společně s konstrukčním týmem z ELTON hodinářská designér Lukáš Taneček.

ELTON hodinářská je od června 2016 součástí holdingu CZECHOSLOVAK GROUP. (sfr)