Brusel a OSN chtějí pomocí řízené migrace vytvořit novou lidskou rasu, tvrdí Klausův poradce Jakl.

Globální pakt OSN o migraci je moderním nacismem, pomocí kterého se bruselské a světové elity snaží vytvořit na Zemi novou, „tu správnou“ rasu. Napsal to Ladislav Jakl, někdejší poslanec ČNR a poradce prezidenta Václava Klause. Jakl označil pakt o migraci výrazem „Nacismus 2.0“.  Podle Jakla je migrační pakt OSN „cílevědomý plán, jak pomocí uměle vyvolané a řízeně prováděné masové migrace vytvořit novou společnost, nového člověka“. 

Globální pakt OSN o migraci je mezinárodní úmluva, která mimo jiné uzákoňuje právo uprchlíků na migraci. Řízení procesu světové migrace přenáší na OSN. Dokument již předběžně schválily všechny členské státy OSN (192 zemí) s výjimkou USA.

Česko o připojení k tomu migračnímu paktu jedná. Ministerstvo zahraničí tvrdí, že se jedná o nezávaznou dohodu.

Úmluva má být oficiálně přijata v prosinci v marockém městě Marrákeš. Globální pakt pro bezpečnou, řízenou a legální migraci má za cíl řešit, proč lidé migrují, jak je chránit, jak je v nových zemích integrovat, jak umožnit jejich návrat domů a další otázky.

Propagandistická lež

Používání slova „uprchlík“, které považuje za „krycí termín pro elitami řízené novodobé stěhování národů“, označil Jakl za “ největší propagandistickou lež dnešní doby“.

Jde prý o „lež, sloužící k citovému vydírání a k nálepkování těch, kterým se tato gigantická operace nelíbí, coby lidí zlých a bezcitných“.

Podle Jakla nejde v tomto procesu o uprchlíky.

„Od začátku šlo o šílený sociálně inženýrský plán, jehož cílem bylo zásadně a nevratně změnit demografické, kulturní, náboženské, politické a sociální poměry v naší civilizaci,“ napsal.

Důkazem je podle něho předběžně schválený Globální pakt OSN o migraci, jehož cílem je „podpora bezpečné, řízené a legální migrace a snížení počtu případů pašování lidí“.

Slovy jako „podpora“, „řízená“ a „legální“ podle Jakla „elity natvrdo přiznávají, že hodlají otevřeně samy provádět, řídit a podporovat masové dálkové přesuny ilegálních přistěhovalců a jejich příchod pak zlegalizovat“.

Nový člověk

Nejde tedy prý o nouzové řešení spontánně vzniklé „uprchlické krize“, ale o „cílevědomý plán, jak pomocí uměle vyvolané a řízeně prováděné masové migrace vytvořit novou společnost, nového člověka“.

K takovým pokusům podle Jakla už v minulosti jednou došlo s tím, že to byli němečtí nacisté, kteří prostřednictvím eugeniky snažili o vytvoření nové, správné rasy.

„Dnešní bruselské a světové elity provádějí totéž,“ podotkl někdejší poradce prezidenta ČR.

Jakl se domnívá, že lze oprávněně říci, že „mocensky podporovaná a řízená masová migrace je eugenikou 21. století. Eugenikou 2.0“.

„Pokud si toto veřejnost v jednotlivých zemích neuvědomí, bude Globální pakt na ministerské schůzce letos v prosinci v marocké Marrákeši oficiálně hladce přijat. Je úplně jedno, kdo tou dobou bude naším ministrem zahraničí,“ dodal Jakl, kerý dnes působí v Institutu Václava Klause. (sfr)

Více o tématu čtěte ZDE:

Maďarsko chce odstoupit od migračního paktu OSN. Česko o připojení k paktu jedná