Nový zpravodajský televizní kanál Seznam TV je od prvního dne vysílání dostupný pro všechny zákazníky DIGI TV.

V pátek 12. ledna 2018 zahájil své vysílání nový zpravodajský televizní kanál Seznam TV. Hned od prvního dne vysílání je dostupný také pro všechny zákazníky DIGI TV. Jak u satelitní DIGI TV, tak u televize přes internet byl zařazen do ZÁKLADNÍHO a MAXI balíčku.

Stanici Seznam TV provozuje internetová společnost Seznam.cz. Svým divákům bude podle představeného vysílacího schématu nabízet především zpravodajství a publicistiku. O víkendech též zábavné pořady z dílny internetové televize Stream.cz.

„Jsme rádi, že jsme mohli stanici Seznam TV hned od prvního dne jejího vysílání nabídnout všem našim zákazníkům,“ prohlásil Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI TV.

„Seznam TV nabídne kontinuální proud kvalitního zpravodajství, zábavy i autorských pořadů zajímavých novinářských osobností jako jsou Sabina Slonková, Helena Šulcová, investigativní sportovní novinář Luděk Mádl a další. Věřím proto, že vhodně doplní naši programovou nabídku,“ doplnil Rusnák.

Zákazníkům televize přes internet se Seznam TV v HD kvalitě zobrazila automaticky. Pokud se tak nestalo, stačí set-top box pro televizi přes internet odpojit z elektrického zdroje, několik sekund počkat a opět zapojit.

Uživatelům satelitní DIGI TV se Seznam TV v SD rozlišení objevila na pozici 34. Pokud měli v té době zapnutý televizor, ukázalo se jim na obrazovce na několik minut informace o aktualizaci kanálové mapy.

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV.

V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP.

Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu.

DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. (sfr)