Telly: Jiří Procházka zabojuje o titul v hlavním zápase večera, opět vyzve Perieru.

Nejlepší český MMA zápasník současnosti se po necelých dvou měsících vrací do UFC. Kvůli zdravotním komplikacím Conora McGregora si Jiří Procházka už nyní v hlavním zápase večera zopakuje duel s Alexem Perierou. S Telly můžete legendárního českého bojovníka sledovat v živém přenosu a s českým komentářem.

Návrat irské legendy Conora McGregora se kvůli zranění musel odložit a organizace UFC tak narychlo povolala Jiřího Procházku, který si zopakuje loňský souboj o titul v polotěžké váze s Brazilcem Alexem Perierou.

Periera loni v listopadu zvítězil ve druhém kole, Procházka tak má šanci mu svou dosud jedinou prohru v UFC vrátit a vzít si zpátky pás šampiona.

Přímý přenos UFC 303 z Las Vegas začíná v sobotu 29. června od 23:00 na stanici Nova Sport 6. Zápas Jiřího Procházky začne v neděli 30.6 zhruba ve čtyři hodiny.

Diváci televize Telly si přenos jako obvykle vychutnají v HD kvalitě a s českým komentářem. O něj se postará Michal Petrgál, kterému budou v roli spolukomentátorů asistovat trenér a bývalý MMA bojovník André Reinders a MMA bojovníci David Dvořák a Michal Martínek.UFC s pořadovým číslem 303 se odehraje v Las Vegas a nabídne další zajímavé zápasy, jen na hlavní kartě jich je vypsaných pět, další čtyři v rámci tzv. „prelims“.

„Sledovanost zápasů Jiřího Procházky v UFC je u českých diváků zcela mimořádná. Proti běžným UFC večerům je dle našich statistik pětkrát vyšší a jako obvykle si většina fanoušků přivstane a sleduje zápas živě,“ uvedl marketingový ředitel Telly Jan Schöppel.

Zájemci o UFC 303 si místo v první řadě zajistí nákupem balíčku Sport online, díky kterému navíc mohou 14 dní sledovat další světové sportovní soutěže. Balíček stojí 300 korun a jednoduše jej lze objednat online na stránce https://telly.cz/ufc-303.

Jiří BJP Procházka

Jiří BJP Procházka (14. října 1992) je český bojovník smíšených bojových umění (MMA) v polotěžké váze (light heavyweight, do 93 kg). V roce 2015 podepsal smlouvu s japonskou organizaci Rizin FF a je historicky prvním držitelem a obhájcem titulu v polotěžké váze, který tato organizace vydala.

Od roku 2020 nastupuje v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění. V červnu 2022 se stal jako první Čech v historii šampionem UFC. Trénuje v klubu Jetsaam Gym Brno pod vedením trenérů Martina Karaivanova a Jaroslava Hovězáka.

O Telly s.r.o.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také prémiový sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 až 4 a na stanicích Nova Sport 1 až 6.

Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL, závody Formule 1 nebo zápasy UFC a OKTAGON MMA. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)