wolt lekarna

Lékárenské zboží domů za pár minut. Službu nově nabízí Wolt

Wolt rozšiřuje své působení v segmentu zdravotnického zboží a navazuje spolupráci s lékárnami v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Hradci Králové. Služba nabízí rozvoz volně prodejných léků, doplňků stravy, vybrané kosmetiky a zdravotnických potřeb do 30 minut od odeslání objednávky.

Finský technologický startup Wolt, který je známý především díky rozvozu jídla z restaurací, rozšiřuje svou nabídku partnerů o další segment zboží. K dosavadním produktům, jako je například kosmetika a drogerie, potraviny, květiny, papírnictví nebo potřeby pro domácí mazlíčky se nyní přidává další nabídka lékárenského zboží.

„Sortiment zahrnuje volně dostupné léky například k léčbě nachlazení nebo zmírnění příznaků alergie, domácí lékárničku a zdravotnické potřeby, produkty pro děti, vybrané druhy kosmetiky, které se běžně prodávají v lékárnách, i doplňky stravy a vitamíny,” říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku.

Nabídka s rozvozem do 30 minut je dostupná v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Hradci Králové, do budoucna by se měla po vzoru dalšího retailového zboží rozšiřovat i do dalších regionů. Zákazníci mohou objednávat z lékárenského řetězce AVE, poboček Chytrá lékárna, ale také lokálních provozovatelů jako je například Lékárna Opletalova, či SOS Pharmacy a Drogerie. (at)