Operátor O2 jako první poskytovatel IPTV na trhu začne nabízet Voyo. (Foto: O2)

Operátor O2 jako první poskytovatel IPTV na trhu začne nabízet Voyo. Stávající i noví zákazníci si ho mohou pořídit od 1. prosince ke všem hlavním tarifům. Cena celého balíčku bude 159 korun měsíčně.

Přístup k exkluzivnímu obsahu, původním projektům vlastní tvorby Voyo Originál a k tomu i další kanály Nova Lady a Nova Sport 3 a Nova Sport 4, jež budou k dispozici v nabídce kanálů O2 TV – tak vypadá nový Balíček Voyo, který O2 TV jako první poskytovatel IPTV začne nabízet novým i stávajícím zákazníkům.

„Snažíme se našim zákazníkům pravidelně přinášet nový prémiový obsah. Nový balíček Voyo přinášíme v předvánočním čase. Věříme, že jeho obsah zpříjemní zákazníkům přípravy na svátky i ukrátí sychravé dny,“ řekla šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová.

Balíček Voyo bude možné aktivovat od 1. prosince prostřednictvím aplikace Moje O2, na webu, zákaznické lince i ve značkových prodejnách ke všem hlavním tarifům – tedy k O2 TV Modrá, Bronzová, Stříbrná a Zlatá.

„Zákazníci, kteří si Balíček Voyo pořídí, obdrží obratem speciální kód, díky kterému se do Voyo jednoduše zaregistrují. Platbu za služby pak najdou ve svém pravidelném vyúčtování. Kromě přístupu do videotéky Voyo získají automaticky také kanály Nova Lady, Nova Sport 3 a 4, ke kterým dosud měli přístup jen předplatitelé některých tarifů,“ popsala Lenerová.

Právě stanice a původní tvorba televize Nova se těší u zákazníků O2 TV dlouhodobě velké oblibě.

„Užší spolupráce je logickým vyústěním dlouhodobých snah o co nejpoutavější obsah pro zákazníky O2 TV,“ doplnila Lenerová.

„Co se nabídky českých filmů a seriálů týká, je Voyo aktuálně nejsilnějším hráčem na českém trhu a tuto pozici nadále posilujeme. Celou řadu českých filmových novinek nabízíme divákům záhy po premiéře v kinech,“ řekl Daniel Grunt, Chief Digital Officer Voyo.

„Naším ‚rodinným stříbrem‘ jsou exkluzivní projekty z dílny Voyo Originál, na nichž spolupracujeme se špičkovými českými tvůrci a herci. Aktuálně se diváci mohou těšit na jeden z nejočekávanějších počinů letošního podzimu – třídílnou minisérii Král Šumavy: Fantom temného kraje, kterou pro Voyo natočil jeden z nejůspěšnějších českých režisérů David Ondříček. A v příštím roce se nabídka rozroste například o komediální seriál Sex O´Clock, o druhou řadu veleúspěšné série Iveta, nebo o minisérii inspirovanou skutečnými událostmi Matematika zločinu od režiséra Petera Bebjaka. K tomu další desítky původních projektů zpracovávajících silná lokální témata,“ doplnil Grunt. (pel)