Air Bank zvyšuje o jeden procentní bod minimální úrokové sazby u půjček na 5,4 %. (Ilustrační foto)

Air Bank zvyšuje o jeden procentní bod minimální úrokové sazby u půjček na 5,4 %. Ve čtvrtek 14. července 2022 zvýší minimální úrokovou sazbu u půjček o jeden procentní bod. Bonusová sazba tak bude nově začínat na 5,4 % ročně (původně 4,4 %).

Ve stejný den banka zvýší i minimální úrokovou sazbu u půjček Zonky, u kterých tak budou moci klienti získat sazbu od 4,99 % ročně (původně 3,99 %).


Původní minimální roční úroková sazba Nová minimální roční úroková sazba (od 14. 7. 2022)
Půjčka od Air Bank – bonusová sazba 4,40 % 5,40 %
Půjčka od Zonky 3,99 % 4,99 %

Informovala o tom Jana Pokorná, tisková mluvčí Air Bank a Zonky.

Bonusovou sazbu u půjčky od Air Bank získají klienti jednoduše, stačí jen úvěr včas a řádně splácet. O bonusovou sazbu nepřicházejí ani mimořádnými splátkami, které mohou kdykoliv provádět zdarma, ani předčasným splacením půjčky.

Bezplatné je rovněž sjednání i vedení půjčky, stejně jako využití dvouměsíčních splátkových prázdnin nebo změna termínu měsíční splátky. To vše si klienti zařídí sami jednoduše online v internetovém nebo mobilním bankovnictví. Při splacení první půjčky do 30 dnů od jejího načerpání navíc banka klientovi vrátí úroky.

Kompletně online si klienti mohou sjednat půjčku i přes P2P platformu Zonky a rovněž ji kdykoliv zdarma předčasně splatit nebo provádět mimořádné splátky. Klienti si také mohou jednou ročně změnit termín své měsíční splátky. Půjčky od Air Bank i od Zonky jsou bezúčelové spotřebitelské úvěry, a klienti je tak mohou využít prakticky na cokoliv.

Air Bank, člen skupiny PPF, je moderní a inovativní českou bankou 21. století s internetovým bankovnictvím nové generace a vlastní pobočkovou sítí. Klientům nabízí elegantně jednoduché služby bez absurdních poplatků.

Ceník banky se vejde na jedinou stranu A4. Vizí Air Bank je být první bankou, kterou mohou mít lidé rádi. Mezi hodnoty banky patří jednoduchost, odvaha, pravdivost a přátelství. (sfr)