Česká zbrojovka se umístila mezi nejatraktivnějšími zaměstnavateli České republiky

Česká zbrojovka se umístila mezi nejatraktivnějšími zaměstnavateli České republiky. V kategorii „výroba“ je 5. nejatraktivnějším zaměstnavatelem v České republice. Zároveň obsadila 3. místo v povědomí o značce. Atraktivita monitoruje zájem pro firmu pracovat, povědomí o značce pak obecně to, zda dotazovaní danou firmu znají.

Pro více než 40 % dotázaných je Česká zbrojovka atraktivním zaměstnavatelem a oproti roku 2019 se toto číslo zvýšilo o 3,9 %.

Více než 55 % dotázaných má povědomí o České zbrojovce. Tyto výsledky vychází z průzkumu Employer brand research 2022, který vypracovala společnost Randstad.

„Být atraktivním a známým zaměstnavatelem v rámci celé České republiky je pro naši firmu velmi důležité. Employer brand research nám ukázal, že respondenti mají Českou zbrojovku spojenou s jistotou dlouhodobého zaměstnání, nabídkou zajímavé práce a dobrou pověstí. Naší ambicí je být tím nejlepším možným zaměstnavatelem jak pro naše stávající zaměstnance, tak i pro budoucí uchazeče o zaměstnání,“ uvedla Iva Světíková, ředitelka HR České zbrojovky.

„Jsem přesvědčena, že díky tomu se budeme i nadále pravidelně umísťovat na předních příčkách žebříčků TOP zaměstnavatelů i za hranicemi našeho regionu,“ dodala.