Společnost Tatra Trucks si za svou činnost vysloužila od Svazu průmyslu a dopravy a od Klubu zaměstnavatelů významná ocenění.

Automobilka Tatra Trucks má ke konci letošního roku o několik důvodů k radosti navíc. Za svou činnost si totiž automobilka vysloužila významná ocenění. Generální ředitel Tatra Trucks Pavel Lazar převzal 9. listopadu ve jménu automobilky cenu od Svazu průmyslu a dopravy a personální ředitelka Tatry Natalie Linhartová se umístila na druhém místě v soutěži Osobnost roku 2021 v oboru HR.

Konec letošního roku je pro automobilku Tatra Trucks mimořádně povedený. Kromě významných úspěchů v oblasti zakázek se jí podařilo získat hned dvě prestižní ceny.

Generální ředitel Tatra Trucks Pavel Lazar převzal ve jménu automobilky od Svazu průmyslu a dopravy Cenu za rozvoj průmyslu a regionu.

Druhý úspěch jde do řad personálního oddělení, o to díky práci Natalie Linhartové, která v Tatře působí na pozici ředitelky oddělení HR.

Za svou činnost se umístila na druhém místě v soutěži Osobnost roku 2021 v oboru HR, kterou pořádá Klub zaměstnavatelů.

„Tatra ve své historii vždy vynikala inovacemi a schopnost přicházet s inovacemi je jednou ze základních hodnot naší společnosti. U nás ji nazýváme jinakostí,“ uvedl generální ředitel Tatry Pavel Lazar, který stojí v čele automobilky od roku 2019.

Společnost Tatra Trucks patří díky své více než 170leté tradici výroby mezi nejstarší automobilky na světě.

„Myslíme si, že jinakost, úcta k tradici a respekt obchodních partnerů jsou hodnoty, které i v budoucnu budou základem úspěšného podnikání společnosti Tatra Trucks,“ dodal Lazar.

Personální ředitelka Natalie Linhratová obsadila v soutěži Osobost roku 2021 v oboru HR 2. místo.

Soutěž Osobnost roku v oboru HR organizuje Klub zaměstnavatelů už 11 let, přičemž letos se slavnostní vyhlášení výsledků uskutečnilo 2. listopadu v Praze.

Toto prestižní ocenění se uděluje HR manažerům, kteří se zabývají lidskými zdroji a prostřednictvím svých inovativních nápadů, myšlenek a přístupů se snaží zlepšovat v rámci celé České republiky tuto profesní oblast.

Do finále bylo nominováno 10 manažerů z oblasti HR, včetně Natálie Linhartové, a o jejich konečném umístění se hlasovalo na profesní sociální síti LinkedIn.

„Ocenění je nejenom uznáním pro mne a mou práci, ale i pro celý náš HR tým a společnost Tatra Trucks jako takovou,“ řekla personální ředitelka Tatra Trucks Natalie Linhartová, která ve společnosti pracuje od roku 2019.

Zároveň dodává, že tak, jako velká většina firem, i Tatra si v souvislosti s pandemii koronaviru prošla nelehkým obdobím, ovšem výrobu nezastavila ani na jediný den a cení si práce svých zaměstnanců.

„Jednou z našich priorit je i snaha o naše zaměstnance maximálně pečovat a přinášet jim vždy něco navíc. Snažíme se podporovat jejich zdraví prostřednictvím pravidelných dávek ovoce a vitamínů a momentálně nabízíme i možnost očkování přímo v areálu společnosti. Pokud to situace dovoluje, organizujeme společné aktivity, výlety po místním okolí, komentované prohlídky a příležitostné jízdy Slovenskou strelou nebo jízdy v tatrováckých vozech na našem polygonu a mnoho dalšího,“ doplnila Linhartová. (tis)