Firma ELTON hodinářská představila produktovou řadu hodinek PRIM SPORT 38.

Firma ELTON hodinářská představila produktovou řadu hodinek PRIM SPORT 38, inspirovanoutěmito klasickými sportovními hodinkami PRIM SPORT. konstruktéři a designéři se nechali inspirovat jejich nadčasovým vzhledem a vytvořili nový model v moderních barvách, který zaujme nejen muže, ale také dámy.

Produktová řada PRIM SPORT 38 je inspirována klasickými sportovními hodinkami z přelomu 60. a 70. let minulého století. Díky použití moderních materiálů a konstrukčním vylepšením splňují však tyto hodinky i náročné požadavky současných zákazníků.

Na první pohled zaujme nadčasový a zároveň originální design číselníku se zvýrazněným indexem na pozici 12.

Otočná luneta s lumi bodem, vykrytá technologií HyCeram®, je poprvé v historii složena ze dvou barev. Nerezové pouzdro má v odkazu na původní design broušené boky a leštěný vrch. Prosklené zadní dýnko umožňuje průhled na manufakturní strojek PRIM kalibr 95 s automatickým nátahem.

Díky menšímu průměru a nápaditým barevným kombinacím řadíme PRIM SPORT 38 mezi unisexové hodinky, které navíc umožňují nošení i k elegantnějšímu stylu oblečení. Jedná se o univerzální model pro všechny generace.

Dřevěná krabička ukrývá kromě hodinek s koženým řemínkem, vyrobeným pro tento model Brašnářstvím Tlustý, také řemínek z kaučuku.

Díky vodotěsnosti 10 ATM, kterou zajišťuje šroubovací korunka, můžete tedy hodinky bez obav využít i při pobytu ve vodě.

Zákazníkům firma nabízí unikátní možnost individuálních úprav. Pokud si nevyberou ze čtyř základních barevných variant, mohou si vytvořit vlastní, personalizované barevné kombinace číselníku, otočného kroužku a koženého řemínku. (sfr)