The cab installation transforms the popular quad bike into a universal off-road vehicle. The cab protects driver even in extreme winter conditions. An excellent example is the DFK Cab on the CFMOTO Gladiator X850/X1000 quad bike (see video bellow).

Professional cab of the Czech company DFK Cab for CFMOTO Gladiator X850/X1000 significantly increases the crew’s protection from extreme weather.

Thanks to the DFK cab, the quad bike becomes a full-fledged year-round working tool, for which neither freezing wind nor snow is an obstacle to full deployment.

The quad bike with cab retains its category’s excellent driving characteristics even when driving in rugged terrain.

The DFK Cab has a windscreen wiper, washer and windscreen heating. The DFK cab protects the driver from snow and drizzle. The cab-covered vehicle keeps the driver warm and dry.

Thanks to the cab, the off-road quad becomes a versatile vehicle, year-round helper for all professions that need to move around the field efficiently and comfortably.

The services of an off-road vehicle with a cab will therefore certainly be used and appreciated by municipal service personnel, winter resort managers, farmers, hunters, anglers, safety agencies or rescuers.

The cab can be removed within half an hour and the quad bike can be used again in its open form. (sfr)Kabina DFK Cab udělá z otevřené čtyřkolky univerzální vozidlo vhodné do zimy a sněhu

Klasická otevřená „letní“ čtyřkolka se díky instalaci kabiny může změnit v univerzální terénní vozidlo, všestranně využitelné i v extrémních zimních podmínkách, tedy v mrazu a v závějích sněhu. Příkladem je využití kabiny od firmy DFK Cab na čtyřkolce CFMOTO Gladiator X850/X1000 (viz video).

Profesionální kabina české firmy DFK Cab pro CFMOTO Gladiator X850/X1000 výrazně zvýšila ochranu posádky před povětrnostními vlivy. Ze čtyřkolky se díky kabině DFK stává plnohodnotný celoroční pracovní nástroj, pro který není zima ani sníh jakoukoliv překážkou pro plné nasazení.

Po instalaci kabiny zůstávají čtyřkolce i při jízdě v náročném terénu zachovány výborné jízdní vlastnosti této kategorie strojů.

Kabina od DFK Cab je vybavena čelním sklem se stěračem, ostřikovačem a také vyhříváním čelního skla. Díky tomu pak čtyřkolka splňuje zkoušky pro provoz na pozemních komunikacích.

Kabina DFK výborně eliminuje venkovní sníh a tedy i vlhkost. Uvnitř vozidla krytého kabinou si řidič může užívat teplo a relativní sucho.

Díky kabině se terénní čtyřkolka stává univerzálním, celoročně využitelným pomocníkem pro všechny profese, které se potřebují efektivně a relativně pohodlně pohybovat v terénu. Služby terénního vozidla s kabinou proto jistě využijí a náležitě ocení například pracovníci v komunálních službách, správci zimních areálů, farmáři, myslivci, rybáři, bezpečnostní agentury či záchranáři.

Kabinu lze pochopitelně na konci zimy odmontovat a využívat čtyřkolku opět v její otevřené podobě pro veškeré funkční použití.

#CFMOTO Journeyman motoonline – Gladiator X1000, kanadské pásy Camso a česká kabina DFK – YouTube