Český televizní operátor DIGI TV spouští pro fotbalové příznivce soutěž "Zažij fotbal. Zažij Bundesligu". Absolutní vítěz získá VIP zájezd pro dva na vybraný zápas Bundesligy.

Český televizní operátor DIGI TV si pro všechny fotbalové nadšence připravil předvánoční dárek. V soutěži „Zažij fotbal. Zažij Bundesligu“ mohou fanoušci tipovat výsledky vybraných utkání nejvyšší německé fotbalové soutěže. Tipující, kteří budou nejblíž skutečnému výsledku, vyhrají v jednotlivých kolech soutěže hodnotné dárkové předměty. Hlavní cenou je pak třídenní zájezd pro dvě osoby na zápas Bundesligy do Německa a setkání s fotbalovou legendou.

Fanoušci mohou do tipování zapojit na webových stránkách https://zazijfotbal.cz/. Soutěž trvá od 28. listopadu do 21. prosince 2019 a tipují se zápasy celkem pěti bundesligových kol.

V každém kole se pak tipuje výsledek vybraného zápasu, minuta, ve kterém padne poslední gól, a jeho střelec. Tři soutěžící s nejbližšími tipy vyhrají v každém kole jednu z hodnotných cen.

Těšit se můžou na originální podepsané dresy, fanouškovské čepice, šály, fotbalové míče a další dárkové předměty.

To ale není všechno. Každý účastník soutěže navíc postupuje do závěrečného slosování o hlavní cenu, kterou je třídenní VIP zájezd pro dvě osoby na vybraný zápas německé Bundesligy.

Vyhlášení výherce hlavní ceny proběhne do konce letošního roku, vybraný top zápas se pak odehraje v březnu 2020. Vylosovaný šťastlivec si bude moci užít kromě samotného utkání také prohlídku zákulisí a setká se s fotbalovou legendou, jejíž jméno zatím DIGI TV tají.

Bundesliga je nejvyšší německá fotbalová soutěž založená v roce 1986. Český poskytovatel satelitní a internetové televize DIGI TV získal loni práva na vysílání této soutěže nejméně do roku 2021.

(pel)