Pro Babiše luxusní volební urna, pro plebs jen šedivý plast. Šokující zjištění našich investigativců: Sněmovní volby 2017 zažívají děsivou volební nerovnost v přímém přenosu. Andrej Babiš volil do luxusní nové dřevěné urny s prémiovým státním znakem.

Pro druhého nejbohatšího (formálně) Čecha (co se dodnes nenaučil česky), jednoho z největších příjemců státních dotací a žhavého kandidáta na příštího premiéra ČR, připravili komisaři speciální volební urnu pro „elitu“, aby Babišovi vizuálně nepokazili volební fotografii.

Obyčejní lidé přitom volí do šedivých, oprýskaných plastových uren s malým státním znakem. Viz srovnání na fotografii.

Je to bizarní: není tajemstvím, že miliardáři se utápějí v luxusu a lacinou věc nepoužijí, neboť by to bylo pod jejich úroveň. To, že miliardáři s aspirací na nejvyšší exekutivní funkci, dostanou luxus i ve volební místnosti, je zcela novým prvkem rozvíjející se demokracie v ČR.

Ukazuje se, že i demokracie umí být nespravedlivá a že někteří jsou si ve volební místnosti rovni a někteří jsou si ještě o něco rovnější…

Redakce však nedisponuje sebemenším důkazem toho, že by volební lístek vhozený do luxusní dřevěné volební urny měl při sčítání větší hodnotu (platil za více hlasů), než lístek vhozený do ušmudlané šedé „popelnice“ se státním znakem.