Retia se v červnu zúčastňuje mezinárodního veletrhu Eurosatory v Paříži. (Ilustrační foto)

Společnost Retia se zúčastní mezinárodního veletrhu Eurosatory v Paříži. Ve dnech 13. – 17. června se chystá do Paříže na mezinárodní veletrh EUROSATORY. Účasthníci veletrhu najdou firmu na stánku K528 v hale 5A.

RETIA, a.s. je česká společnost, sídlící v Pardubicích, založená v roce 1993 a navazuje na stoletou tradici jednoho z největších výrobců radarů 20. století Tesla Pardubice. Vyvíjí, vyrábí a modernizuje radary, systémy velení a řízení, UWB lokalizační a komunikační systémy i záznamové systémy ReDAT pro nahrávání hlasu, obrazovek a dat. Produkty RETIA jsou využívány ve vojenské i v civilní oblasti života.

RETIA má vlastní výzkum na špičkové úrovni, dlouholeté zkušenosti a může se pochlubit velkou řadou zakázek uskutečněných pro významné zákazníky z ČR i celého světa.

RETIA je držitelem osvědčení NBÚ pro přístup k utajovaným informacím do stupně TAJNÉ a certifikátu bezpečnostní způsobilosti NATO Secret. Vlastní povolení k obchodu s vojenským materiálem, získala certifikaci dle norem ISO 9001, ISO 14 001, AQAP 2110 a je členem Asociace obranného průmyslu ČR. Více o certifikátech…

RETIA je členem průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a její divize CSG Aerospace.

Jedinečnost společnosti RETIA spočívá v rozsáhlých odborných znalostech jejích specialistů, kteří jsou schopni řešit složité úkoly ve všech oblastech činnosti firmy. (sfr)