Televizní operátor Telly do své nabídky od dubna zařazuje dětskou stanici Minimax.

Televizní operátor Telly svou nabídku programů doplňuje o kanál Minimax od společnosti AMC Networks International. Minimax je určen dětskému publiku a dostupný bude v balíčcích Střední a Velký.

Stanice Minimax vysílá zejména animované filmy a zábavné nebo výchovné dětské seriály, například Croodsovi – Rodinný strom, Mia a já, Madagaskar: Malá divočina nebo Upovídaná Marta.

Minimax bude k dispozici pro uživatele balíčků Střední a Velký. Telly ale všem svým divákům po celý duben nabídne možnost vyzkoušet Minimax bezplatně. Aktuálně navíc facebookových stránkách Telly probíhá soutěž o orginální merch Minimax; vyhrát lze stylový batoh, svačinový box nebo kšiltovku.Telly nabízí pro nejmenší diváky hned několik tematických kanálů, například JimJam, Nickelodeon, Disney Channel, Disney Junior nebo ČT:D.

AMC Networks International je v rámci operátora Telly zastoupena také stanicemi AMC, Film+, sportovní stanicemi Sport1 a Sport2 nebo kanálem Spektrum HD a Spektrum Home.

Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD.

Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno.

Telly je českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)