Alza.cz otevřela AlzaDrive a novu prodejnu v pražských Čakovicích.

Alza.cz otevřela AlzaDrive a novu prodejnu v pražských Čakovicích. Na téměř 650 m2 nabízí zákazníkům velké zastoupení stále populárnějších privátních značek. Vystavené zde jdou i velké produkty, jako jsou lednice či pračky, i zboží k okamžitému odběru bez předchozího objednání.

Motorizovaným zákazníkům umožní pohodlné a rychlé vyzvednutí objednávek přímo z vozu dvoumístný AlzaDrive, již třetí v České republice.

V rámci slavnostního otevření nabídl e-shop přímo na pobočce i mimořádné slevy.

Alza.cz posílila v předvánoční sezóně svou prodejní síť a jen pár týdnů před Štědrým dnem otevřela letos již druhou novou pobočku. Prodejna s moderní výstavní plochou se stovkami produktů je součástí obchodního centra Globus Čakovice.Díky svému umístění přímo v nákupní zóně umožní zákazníkům spojit nákupy a pořídit vše na jednom místě. Kromě toho také nabídne velkou parkovací kapacitu a pohodlné odbavení přímo z auta prostřednictvím rozšířeného AlzaDrive, což lidé ocení zejména v exponovaných částech roku, jako je například aktuální adventní období.

„Z našich dat víme, že až 85 % všech objednávek na e-shopu putuje do výdejních míst – ať už AlzaBoxů nebo kamenných poboček, proto se snažíme tuto síť neustále rozšiřovat a vylepšovat, abychom zákazníkům nabídli maximální pohodlí při jejich nákupech, obzvlášť teď před Vánocemi,” prohlásil Peter Šupák, ředitel expanze, facilty a showroom managementu Alza.cz.„Showroom v Čakovicích je přímo součástí hojně navštěvovaného nákupního centra, proto věřím, že si ho zákazníci oblíbí. Mohou si totiž rovnou při ostatních nákupech prohlédnout a vyzkoušet zboží, které mají vybráno online, a následně si ho objednat nebo rovnou bez objednávky zakoupit,“ dodal.

E-shop totiž část prodejny vyčlenil pro přímý prodej, tedy možnost zakoupit si vystavené zboží přímo na místě, bez nutnosti objednávky na e-shopu. V nabídce jsou nejoblíbenější produkty a také sezonní zboží. Nyní si zde mohou zákazníci pořídit například adventní kalendáře, hračky nebo kosmetické sady, tedy výrobky oblíbené jako vánoční dárky.

Vedle standardního sortimentu, včetně velkých bílých spotřebičů, si mohou prohlédnout také bohatou výstavku sortimentu privátních značek e-shopu, které nabízejí ideální poměr ceny a kvality.Součástí prodejny je dvouproudový AlzaDrive, už třetí v České republice (další jsou v Horních Počernicích a v Chrášťanech). Pro návštěvníky obchodního centra, kteří na nákupy přijedou automobilem, je to nejjednodušší varianta, jak si vyzvednout objednané zboží, navíc bez nutnosti vystoupit z vozidla.

Stačí zvolit jako způsob vyzvednutí AlzaDrive, objednávku zaplatit online nebo po příjezdu zadat její číslo do DriveBoxu a uhradit ji platební kartou na místě. Pak už stačí pokračovat k výdeji, kde je během chvíle vyexpedována. (sfr)