Nový obchod se nachází v areálu bývalého Svitu a je pátou prodejnou Albert ve Zlíně. (Foto: Albert)

Nový obchod se nachází v areálu bývalého Svitu a je pátou prodejnou Albert ve Zlíně. Nový supermarket nabízí širokou nabídku čerstvých i trvanlivých potravin. Nechybí samoobslužné pokladny, teplý pult, elektronické cenovky či moderní chladící zařízení. Vzhledem k umístění v oblasti s kancelářemi je prodejna otevřena pondělí až pátek.

Zákazníci nového obchodu na ulici Jana Antonína Bati můžou vybírat ze širokého sortimentu s důrazem na čerstvost i na produkty podporující zdravý životní styl, včetně výrobků Fresh Bistro, které jsou ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Sekce Zdravě s Albertem nabízí sortiment pro různá zdravotní omezení či stravovací návyky, ať už jde o produkty bio, veganské či vegetariánské, bez lepku, cukru či laktózy.

Práci zaměstnancům supermarketu zjednodušují elektronické cenovky, které zároveň šetří papír. Nákup zase urychlují samoobslužné pokladny. „Máme jich šest, tři přijímají pouze karty a tři hotovost. Zákazníci mohou zvolit také obsluhovanou pokladnu nebo pokladnu s dlouhým pásem v informacích,“ vyjmenovává Pavlína Janečková, manažerka prodejny. Moderní chladící či mrazící nábytek je osazen teplotními čidly, která hlídají jakýkoliv výkyv teplot a šetří energii.

Nový supermarket ocení zejména pracovníci z okolních kanceláří a také školáci a studenti z přilehlé vysoké školy. Prodejna v tomto místě totiž aktuálně chyběla. Lokalitě odpovídá také otevírací doba, obchod je otevřen od pondělí do pátku (7–20 hod.), o víkendu je zavřen. Pro zákazníky, kteří přijedou autem, je možné parkování před prodejnou, kde je pro ně vyhrazeno několik míst.

O příjemný a pohodlný nákup zákazníků se v supermarketu stará tým patnácti zaměstnanců a několika brigádníků. (pel)