Řetězec Tesco po 3 letech opět otevřel obchod v Pardubicích. (Foto: Tesco)

Společnost Tesco otevřela novou prodejnu Pardubicích. Hypermarket o prodejní ploše přes 1 400 m2 nabídne zákazníkům bohatý sortiment potravin včetně čerstvého pečiva, ale také nepotravinářské zboží a produkty sezónní nabídky. O pohodlí zákazníků se postará 45 zaměstnanců provozovny.

Nový hypermarket je součástí zrekonstruovaného bývalého obchodního domu Prior, který je nově lávkami spojen s centrem Palác Pardubice.

Hypermarket na Masarykově náměstí nabídne zákazníkům dlouhou otevírací dobu od 7:00 do 21:00 hodin.

„Jsem velmi ráda, že obyvatelé centra Pardubic mají po třech letech opět možnost si nakoupit v příjemném prostředí a vybrat si z široké nabídky kvalitních potravin za dostupné ceny,“ řekla Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku.

Hypermarket byl navržen a zkonstruován tak, aby zákazníkům nabídl veškerý komfort moderního nakupování 21. století.

Kromě klasických a samoobslužných pokladen budou moci návštěvníci prodejny využít i pohodlný nákup prostřednictvím služby Scan&Shop ve svých mobilních zařízeních.

„Navzdor složité ekonomické situaci Tesco pokračuje v naplňování závazku dál růst a investovat na českém trhu, kde dlouhodobě působí. Velké poděkování patří všem kolegům, protože jen díky jejich skvělé práci dokážeme být ještě blíže našim zákazníkům a jejich potřebám,“ dodala  Navrátilová.

Pro společnost Tesco je otevření pobočky v Pardubicích důležitým krokem v rámci plánovaného růstu a zároveň závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity v Pardubicích a přilehlém okolí.

Při příležitosti otevření nové prodejny firma podpoří darem v celkové hodnotě 50 tisíc Kč neziskovou organizaci Péče o duševní zdraví, z.s., jejímž posláním je podporovat lidi s duševním onemocněním, aby měli plnohodnotný život v místě, kde chtějí žít. (pel)