Skupina ČSOB upravila na počátku tohoto týdne cenovou nabídku účelových hypotečních úvěrů. (Ilustrační foto)

Skupina ČSOB upravila cenovou nabídku účelových hypotečních úvěrů. Cílem těchto změn je klientům nabídnout jednoduší a transparentnější nabídku úrokových sazeb. Novinky se zaměřují zejména na aktivitu klienta, se kterou jsou spojeny další benefity.

„Nadále pro naše hypotéky platí, že vyřízení a vedení hypotéky je zdarma a v rámci akce u nás klienti získají i odhad nemovitosti zdarma. Díky nové jednodušší a transparentní cenotvorbě má skupina ČSOB velmi konkurenceschopné podmínky na hypotečním trhu. Tyto změny se týkají obchodů s datem garance úrokové sazby od 12. září dále, a využít je mohou velice jednoduše stávající i noví klienti ČSOB,“ uvedl uvádí Jiří Feix, předseda představenstva Hypoteční Banky a ČSOB Stavební spořitelny.

První důležitou oblastí je sleva za životní pojištění. Životní pojištění s ohledem k dlouhodobosti splácení hypotéky považuje Hypoteční banka jako poskytovatel hypotečních úvěrů za důležité a užitečné pro své klienty.

Proto bude banka zvýhodňovat životní pojištění sjednané u ČSOB Pojišťovny, a to jak v rámci pojištění schopnosti splácet úvěr, tak i v případě využití pojištění Náš život s možností komplexního pojištění.

Výhodnější úrokové sazby nabídne klientům, kteří budou používat běžný účet, tedy budou nejen z účtu splácet hypotéku, ale i třikrát měsíčně použijí platební kartu a minimálně jednou za tři měsíce i aplikaci ČSOB Smart.

Klienti, kteří podporují energeticky úsporná řešení v bydlení, mohou v rámci produktu Hypotéky na úsporné bydlení získat zvýhodněnou úrokovou sazbu a také 30% slevu na pojištění Náš domov.

Nad rámec výše uvedeného pro klienty, kteří zasílají měsíčně na svůj účet u ČSOB alespoň 50 tisíc korun, nabídne ČSOB dodatečnou slevu z úrokové sazby. Výhodně ji tak mohou využít klienti se sjednanou službou Premium.

Pro klienty ČSOB je k dispozici také hypoteční kalkulačka, kterou mohou využít pro nezávazný propočet.

(Zdroj: ČSOB)

(pel)