DFK Cab rozšiřuje dodávky kabin pro čtyřkolky Segway. Nově dodává také lehký cargo box.

Český výrobce DFK Cab rozšiřuje dodávky kabin pro čtyřkolky Segway. Nově pro tato vozidla dodává také lehký cargo box. Firma DFK Cab, specializující se na kabiny pro terénní vozidla, začala vyrábět a dodávat kabiny pro off-roadová vozidla firmy Segway v březnu letošního roku.

DFK Cab je jediným výrobcem kabin pro novou segwayovskou čtyřkolku Fugleman na světě. Polykarbonátová kabina vyráběná firmou DFK Cab zásadně zvyšuje funkčnost terénního vozidla.

Čtyřkolky Segway Fugleman zaznamenávají komerční úspěch. Obdobný zájem jako o samotné čtyřkolky lze očekávat také o kabiny od firmy DFK Cab pro uvedená vozidla.

DFK Cab plánuje dodat letos zhruba 500 kabin na terénní čtyřkolky firmy Segway.


DFK Cab nově pro čtyřkolky Segway Fugleman dodává také lehký cargo box.


DFK Cab je jediný výrobce

Česká firma DFK Cab jako vůbec první vyvinula a začala vyrábět kabiny na čtyřkolky Segway, speciálně pro nejnovější off-roadový model Fugleman. Kabinu vyrábí ve dvou verzích. Ta prémiová je vyrobena z pokykarbonátu. Polykarbonátová kabina zásadně zvyšuje funkčnost terénního vozidla.

Polykarbonátové kabiny od firmy DFK Cab jsou dokonale průhledné. Zajišťují tak řidiči jasný a dokonalý výhled z kabiny vozidla. Ve srovnání se sklem je polykarbonát prakticky nerozbitný.

Všechny kabiny tuzemského výrobce DFK Cab jsou modulární. Dají se kupovat i po jednotlivých částech. Znamená to, že pokud zákazník pro svoji čtyřkolku nepožaduje kompletní kabinu, může si pořídit například jen přední sklo, apod. Zákazník si také může koupit jenom zadní díl kabiny nebo zadní a přední díl bez dveří.Kabina DFK Cab zvyšuje hodnotu čtyřkolky

Kabina významně zvyšuje užitnou hodnotu vozidla pro zákazníka. Teprve s kabinou zákazník získává pracovní stroj prakticky využitelný za všech povětrnostních podmínek. Nedílnou součástí kabin od DFK Cab jsou stěrače či ostřikovače, ale například také odhlučnění kabiny.

Přední sklo přitom může být pevné či otevírací.

Samozřejmostí je vyhřívané přední sklo. Topením může být vybavena celá kabina. Ta pak spolehlivě zajišťuje vytápění, které funguje stejně jako v klasickém automobilu.

DFK Cab má pro segwayovskou čtyřkolku UTV Fugleman k dispozici vedle cargo boxu i LED osvětlení střechy.Kabiny od DFK Cab pro UTV Fugleman firmy Segway jsou zatím určeny primárně pro celoevropský trh, s výjimkou Ruska a Běloruska.

DFK Cab se specializuje na výrobu kabin pro pracovní, terénní, volnočasové a sportovní stroje. Vyrábí kabiny na všechny typy čtyřkolek všech hlavních světových značek.

Vedle kabin pro terénní sportovní čtyřkolky nabízí DFK Cab také kabinové nástavby pro průmyslová vozidla, respektive pro průmyslové využití. Firma také vyrábí kabiny na zemědělskou techniku či kabiny na vysokozdvižné vozíky.

Čtyřkolky Segway

Firma Segway přišla již vloni na trh se svými výkonnými čtyřkolkami UTV a SSV nejnovější generace, když představila modelové řady UTV Fugleman, SSV Villain a ATV Snarler.

Jako první model na tuzemský trh dodává vozidlo UTV Fugleman. Tato čtyřkolka nabízí revoluční konektivitu. Aplikace „Segway Powersports“ umožňuje stroj na dálku ovládat, startovat a nastavovat. Díky této aplikaci mohou zákazníci využívat nejrůznější funkce, které jim ještě více zpříjemní jízdu jejich „Fuglemanem“.


Segway: UTV Fugleman.


Série Fugleman je určena primárně pro pracovní nasazení – pro majitele farem, horských hotelů, komunální služby, zemědělství, lesnictví, lov, stavebnictví a další činnosti. Současně však modely Fugleman dokáží své tříčlenné posádce nabídnout i velmi dynamickou jízdu. (sfr)