MONETA zaznamenala v roce 2021 rekordní zájem o úvěry na vozy a motocykly. (Foto: Moneta)

MONETA zaznamenala v roce 2021 rekordní zájem o úvěry na vozy a motocykly. Profinancováno bylo 11 852 smluv za 3,941 miliardy korun. Výrazně tomu pomohla aplikace SMARTauto, která je dostupná u většiny prodejců či dealerů vozů.

S nástupem motorkářské sezony mohou milovníci jednostopých vozidel využít úvěrový produkt motoCREDIT a rychle a jednoduše si pořídit vysněný motocykl.

Papírovou dokumentaci a proplacení úvěru na zakoupený automobil trvá vyřídit zpravidla tři pracovní dny. S aplikací SMARTauto je možné zvládnout celkové zpracování úvěrových dokumentů spolu s podpisem smlouvy online do 30 minut.

„Kromě online schválení úvěru je možné okamžitě nahlédnout do smluvní dokumentace, kterou lze podepsat i v elektronické podobě biometricky přes mobilní zařízení. To umožní velké zrychlení vyřízení celého úvěru na financování vozidla,“ vysvětlil ředitel MONETA Auto Vojtěch Neduchal.

MONETA rovněž nabízí úvěr na nákup motocyklu motoCREDIT. Klient má neměnnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení a první splátku hradí až za 30 dní po převzetí motocyklu.

Minimální výše úvěru je 25 tisíc korun a v jeho rámci si lze sjednat i povinné ručení či havarijní pojištění nyní s akční pojistnou sazbou od společnosti Generali Česká pojišťovna.

Splátky si lze rozložit až na 84 měsíců a klient si je může nastavit dle svých představ. MONETA zároveň dokáže pomoci klientovi financovat nový nebo až 6 let starý motocykl až do 100 procent jeho kupní ceny. Sazba úvěru je už od výhodných 7,9 procenta.

„Úvěr lze vyřídit na počkání během jedné návštěvy přímo u prodejce vozidel či našeho obchodního zástupce. Prakticky do jedné hodiny může zákazník odjet na svém novém motocyklu,“ dodal Neduchal. (pel)