Asociace podnikatelek a manažerek ČMAPM spolupořádá online konferenci k investicím do inovací s dotační podporou. (Ilustrační foto: Kateřina Haring (vpravo) a Lidmila Kramolišová)

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM) spolupořádá s Komorou dotačních poradců konferenci s názvem „Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou“. Konference se bude konat online v pátek 13. listopadu a je přístupná pro všechny, kteří se zaregistrují.

Konference se bude zabývat digitální transformací firmy, dotačními možnostmi na investice do inovací a systémy ERP, které organizace používají ke správě svých každodenních obchodních činností.

„Na konferenci se mimo jiné dozvíte, jak inovovat model svého podnikání, jak zvýšit kvalitu poskytovaných služeb zákazníkovi díky moderním technologiím a jak nejlépe analyzovat a optimalizovat firemní procesy před zahájením digitalizace společnosti,“ vysvětlila Kateřina Haring, prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek.

„Tradiční podnikání tak, jak jsme na něj byli dlouhá léta zvyklí, se s moderní dobou a trendy postupně mění. Stále více činností za nás vykonávají technologie a s tím se mění i naše potřeby,“ doplnila.

Podrobný program je na webových stránkách: http://www.komoradotacnichporadcu.cz/akce-8-konference-ve-spolupraci-s-ceskomoravskou-asociaci-podnikatelek-a-manazerek

Registrace na konferenci je možná přes následující odkaz: https://www.cmapm.cz/blog-a-aktuality/konference-investice-do-inovaci/


O ČMAPM

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek byla založena jako dobrovolné profesní sdružení v roce 1995 a dnes sdružuje na 150 podnikatelek. Za 25 let své existence pomohla tisícům podnikatelek v profesním vzdělávání a růstu prostřednictvím nabídky individuální podpory, kurzů, konferencí a projektových aktivit. V České republice ČMAPM spolupracuje s podnikatelskými subjekty, ale také se státními organizacemi na úrovni státní správy i samosprávy. V zahraničí ČMAPM spolupracuje mimo jiné s Celosvětovou asociací podnikatelek a manažerek FCEM, v níž Kateřina Haring působí jako místopředsedkyně pro oblast Evropy.