Neymar by si rád zahrál v novém batmanovském filmu...

Brazilská fotbalová hvězda Neymar se v posledních měsících potýkala se zraněním, kvůli kterému musela vynechat i nedávné mezistátní přátelské utkání proti České republice. Nyní se Neymar pomalu vrací do tréninku a při té příležitosti také odtajnil své mimofotbalové sny.

Naposledy Neymar zveřejnil příspěvek na Twitteru, ve kterém děkoval milánské firmě GaGa za batmanovské hodinky, které společnost fotbalistovi věnovala.

„Batmane, jsi můj idol. Nezapomeň, až budeš dělat příští díl, ozvi se mi,“ prohlásil Brazilec, který je velkým fanouškem komiksů.

Na podzim loňského roku si dokonce nechal Neymar na záda vytetovat dva světoznámé komiksové hrdiny, kromě Batmana také pavoučího muže Spidermana.

Těžko hádat, jestli Neymarovi video k nastartování filmové kariéry pomůže, každopádně čas by na to momentálně nejspíš našel. V letošní sezoně už totiž s PSG o žádnou trofej bojovat nebude, v domácí Ligue 1 ji má PSG díky 20bodovému náskoku už téměř jistou, nicméně na kýžený úspěch v Lize mistrů se bohatému francouzskému velkoklubu stále nedaří dosáhnout. Tentokrát Paříž potupně vypadla s Manchesterem United už v osmifinále, když v prvním utkání zvítězila v Anglii 2:0, poté ale na domácím hřišti senzačně padla 1:3.

V současném ročníku odehrál Neymar za PSG 22 utkání, v nichž se trefil devatenáctkrát. (dd)


Diváci v České republice mohou v přímých přenosech sledovat zápasy nejprestižnějších evropských fotbalových lig na DIGI TV.