Paul Pogba z Machesteru United chválil Real Madrid, který hledá posily pro Zinadine Zidaneho.

Paula Pogbu láká Real Madrid. Vyhlášený bouřlivák, který je oporou Manchesteru United, naznačil, že hrát za Real Madrid by bylo snem. Bílý balet se už v minulosti o Pogbu zajímal, ale Pogba dal dříve přednost výhodnější nabídce Manchesteru United. 

Špílmachr hájící barvy manchesterských United na srazu francouzské reprezentace prohlásil, že snem každého fotbalisty je hrát za španělský velkoklub Real Madrid.

Bílý balet se o záložníka Paula Pogbu (26 let) již v minulosti zajímal. Ale Pogba dal přednost zajímavější nabídce z Old Trafford. Pogba již dříve působil v mládežnické akademii Manchesteru United.

„Hrát za Real Madrid je snem každého fotbalisty, je to jeden z největších klubů na světě. Velkým lákadlem je i Zinadine Zidane, se kterým by chtěl pracovat každý,“ uvedl Pogba.

„Vždy jsem říkal, že to je sen každého hráče, ale momentálně jsem šťastný v Manchesteru. Je tu nový manažer a hraji pravidelně,“ podotkl dále Pogba.

„A jak to bude v budoucnosti? To neví asi nikdo. Teď jsem však šťastný tam, kde jsem,“ reagoval Pogba na otázku týkající se případného opětovného zájmu Realu o jeho služby.

Pogba také chválil dočasného norského kouče Manchesteru Ole Gunnara Solskjaera, kterému se zatím u kormidla United daří jak herně, tak výsledkově.

„Samozřejmě, že všichni chceme, aby zůstal, vždyť výsledky máme výborné,“ konstatoval Pogba.

„Mám s ním skvělý vztah, všichni hráči s ním mají skvělý vztah. Když je hráč šťastný, chce taky zůstat a Ole se snaží, abychom byli všichni šťastní. Zaslouží si proto šanci. Klub dobře zná a ví o něm všechno. Naší hře dal volnost. Chce, abychom hráli a užívali si volnost,“ uzavřel Pogba. (sfr)


Diváci v České republice mohou v přímých přenosech sledovat zápasy Pogbova Manchesteru United i zápasy Realu Madrid. Španělskou La Ligu, anglickou Premier League, italskou Sérii A i německou Bundesligu vysílá v Česku DIGI TV.