Neymar oslavil narozeniny s berlemi.

Brazilská fotbalová superhvězda ve službách pařížských PSG, Neymar, oslavil své 27. narozeniny s berlemi v rukou. Na oslavě, kterou pro spoluhráče uspořádal v luxusním podniku, vyslovil jediné přání. Chtěl by prý novou nártní kost, aby mohl opět hrát. Neymar se nedávno zranil na noze a svému klubu bude dlouhodobě chybět.

Neymar uspořádal oslavu svých 27. narozenin pro spoluhráče PSG, rodinu a kamarády. Povinností pro účast bylo oblečení v červené barvě.

Brazilec si při nedávném utkání ve francouzském poháru proti Štrasburgu obnovil zranění páté nártní kůstky. Proto na oslavě, oděn v červené barvě včetně červených berlí, vyslovil jediné přání:

„Přál bych si novou nártní kost, abych mohl být opět na hřišti, bojovat a dělat to, co mám nejraději – hrát fotbal“.

Neymar také řekl, že chodit jen pomocí berlí není jednoduché. Ale sílu mu prý dodávají spoluhráči, kteří mu pomáhají, aby se vrátil na hřiště co nejdříve.

Kvůli obnovenému zranění nebude moci Neymar hrát minimálně 10 týdnů. Nemusel sice na operaci, ale i tak bude moci nastoupit k zápasu nejdříve možná na začátku dubna.

Přesto si oslavu narozenin pořádně užil. Na akci přišly i největší hvězdy PSG, Kylian Mbappé, Dani Alves, Edinson Cavani či Gianluigi Buffon, ale kamarádi David Luiz z Chelsea a Douglas Costa z Juventusu.

Neymar se narodil ve stejný den, jako Cristiano Ronaldo, jen o 7 let později.

Kvůli zranění nebude hrát Neymar za Brazílii v přátelském zápase proti Česku v Praze. Nestihne ani zápas „svého“ PSG v osmifinále Ligy mistrů proti Manchester United. (sfr)

Zraněný Neymar za Brazílii v Edenu hrát nebude. Nestihne ani Ligu mistrů za PSG proti Reds