Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos podpoří holding Czechoslovak Group. (Foto: KVIFF)

Holding CZECHOSLOVAK GROUP v letošním roce podpoří 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě se uskuteční od 30. června do 8. července.

„Jsme český holding, do kterého patří tradiční české značky. Proto jsme se rozhodli podpořit jednu z nejprestižnějších a tradičních kulturních akcí, která se v ČR koná. Těší nás, že můžeme filmovým fanouškům v Karlových Varech představit vozidla společnosti TATRA TRUCKS nebo tradiční české hodinky značky PRIM,“ řekl manažer marketingu CSG Lukáš Novotný.

Od 4. do 8. července proběhne prezentace vozidel společnosti TATRA TRUCKS v Tatra Zóně, kde představí hned několik exponátů.

Konkrétně nové vozidlo TATRA PHOENIX Euro 6 PRÄSIDENT, vytvořené u příležitosti 120. výročí zahájení výroby automobilů v Kopřivnici nebo historické vozidlo TATRA 148 či závodní speciál TATRA 815 účastnící se slavné dakarské rallye v Africe.

Návštěvníci se mohou také těšit na každodenní autogramiádu několikanásobného účastníka Rallye Dakar a trojnásobného vítěze Africa Eco Race Tomáše Tomečka.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP na karlovarském filmovém festivalu bude po celou dobu konání prezentovat hodinky PRIM společnosti ELTON hodinářská.

„Hodinky PRIM jsou tradiční českou značkou náramkových hodinek, které Češi dobře znají, a nosí je například i prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška,“ dodal Lukáš Novotný.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největším filmovým festivalem v České republice a nejprestižnější akcí svého druhu ve střední a východní Evropě. Jako jeden z nejstarších je zařazen do kategorie A, například spolu s festivaly v Cannes, Berlíně nebo Benátkách.

Festival představuje každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní herci i filmoví tvůrci, letos například herec Casey Affleck, držitel Oscara za film Místo u moře, nebo herečka a producentka Uma Thurman.

(pel)