Michal Hrdlička pozval do talkshow Česká ulička svoji přítelkyni, tenistku Karolínu Plíškovou.

Pikantní nádech má aktuální díl talkshow Česká ulička Michala Hrdličky na DIGI TV. Vyzpovídal třetí hráčku světového žebříčku, favoritku nadcházejícího Wimbledonu a zároveň svou přítelkyni Karolínu Plíškovou, s níž už rok žije. Plíšková v pořadu otevřeně mluví o své kariéře, o srovnávání mužského a ženského tenisu nebo třeba o kontroverzním návratu Marie Šarapovové na kurty po trestu za doping. Stranou nezůstala ani osobnější témata.

„Natáčení bylo poměrně složité, pro mě to byl možná nejtěžší rozhovor vůbec. Pokud tedy nepočítám svoje první vystoupení před kamerou před skoro deseti lety, ale to byla nováčkovská tréma. Vím, jak je těžké Karolínu někam vůbec dostat, proto jsem nechtěl zklamat ji a samozřejmě ani diváky,“ zhodnotil Hrdlička.

Snažil se prý vybrat taková témata, která by mohla zajímat i diváky.

„Na kurtech působí chladně a bez emocí, přitom realita je úplně jiná, my se spolu od rána do večera smějeme. Takže by lidé měli poznat i tuhle druhou tvář,“ uvedl.

Přestože Karolína Plíšková s Michalem Hrdličkou tvoří pár a žijí spolu, předem témata rozhovoru neprobírali.

„Není nic, o čem bych apriori nechtěla mluvit,“ řekla Karolína Plíšková.

Přestože rozhovor proběhl v pohodovém duchu, přiznala, že se tváří v tvář svému životnímu partnerovi a zároveň manažerovi necítila úplně komfortně.

„Připadalo mi divné odpovídat mu na otázky, u kterých předem ví, co řeknu. Ale beru to tak, že je to pro lidi, aby se o mně také něco dozvěděli. Normálně takovéto rozhovory odmítám, ale tenhle jsem přijala právě proto, že hodělal Michal,“ dodala česká tenisová jednička.

Nový projekt Česká ulička Michala Hrdličky umístila DIGI TV na webové stránky digisupersport.cz, informace jsou k dispozici i na Facebooku. Aktuální video s Karolínou Plíškovou je ke zhlédnutí ZDE.

Kromě České uličky Michala Hrdličky najdou návštěvníci na stránkách digisupersport.cz také aktuální informace z fotbalové anglické Premier League, španělské La Ligy či z tenisových turnajů ATP, které DIGI TV v České republice exkluzivně vysílá.

Nechybí ani kompletní program sportovních kanálů DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD  a DIGI Sport 3 HD.

(pel)