Premiér Andrej Babiš zřejmě přece jen zachrání Česko před přílivem migrantů z Německa, které k nám původně EU chtěla dosídlit s využitím smlouvy zvané Dublin IV. Babiš k tomu využil svůj osobní šarm a příslib opětovaných citů vůči německé kancléřce Merkelové. Díky tomuto nestandardnímu vztahu je Merkelová údajně připravena Česko od migrantů uchránit, respektive ušetřit naši zemi při určování nových dosidlovacích kvót na migranty.

Podruhé (Babiš je zase podruhé ženatý) a opět nešťastně provdaná, stárnoucí kancléřka Angela Merkelová neodolala vábení mladistvého Andreje Babiše a mezi oběma světovými politiky vzniklo citové pouto, které výrazně přesahuje běžné standardy pracovních vztahů mezi ženou a mužem.

Jedním z řady důkazů tohoto nově vzniklého citového vztahu Babiše a Merkelové je fotografie agentury EURINA, na které se Babiš pohybuje v nestandardně těsném fyzickém kontaktu k eurokancléřce Merkelové (na fotografii otočena zády; ve svém typickém citronově zbarveném sáčku).

Ba co víc, svou pravou (slabší) rukou Babiš evidentně směřuje k doteku nejintimnějších partií kancléřčiny fyziognomie.

Jak potvrdil jeden z pravidelných účastníků vrcholných schůzek nejvyšších představitelů EU, Babiš si na těchto jednáních vůči kancléřce běžně dovoluje intimnosti, které by u jiných představitelů zemí EU byly nepředstavitelné a netolerovatelné.

Na fotografii, kterou z tajného setkání pohlavárů EU pořídil fotograf agentury EURINA, je také vidět zhrzeného francouzského prezidenta Macrona, který jen s extrémní námahou ukrývá svoji žárlivost vůči Babišovi a nuceně se od nově vzniklé dvojice Babiš-Merkelová odvrací pohledem.

Naopak, další 2 vysocí evropští představitelé se na snímku v nábožné úctě na důkaz oddanosti a věrných služeb uklánějí před kancléřkou Merkelovou a nově i před jejím protégé a evropským korunním princem Andrejem Babišem.

Právě a jen díky této Babišově milostné taktice (agentura EURINA zatím nevypátrala, do jaké míry jsou Babišovy city a fyzické projevy náklonnosti vůči Angele hrané či pravé) má být eurokancléřka Merkelová údajně velmi shovívavá při novodublinském přerozdělování migrantů nakumulovaných v Německu.

Podle neoficiálních náznaků by počet ekonomických migrantů přidělených do Česka neměl překročit hranici 10 tisíc dosídlených osob ročně. To je podstatně (proslýchá se, že zhruba o řád) méně, než kolik má být dublinskými kvótami přiděleno například na Slovensko či do Maďarska.

Zdroj: EVROPSKÁ INVESTIGATIVNÍ AGENTURA / EUROPEAN INVESTIGATIVE AGENCY (EURINA)