Čtvrtfinále Ligy mistrů slibuje špičkový fotbal. Telly odvysílá všechny zápasy v přímých přenosech. (Ilustrační foto).

Čtvrtfinále Ligy mistrů slibuje špičkový fotbal. Televizní operátor Telly odvysílá všechny zápasy v přímých přenosech. Fotbalové fanoušky čeká v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů osm špičkových zápasů. Začátek obstará souboj gigantů, v úterý večer proti sobě nastoupí Manchester City a Bayern Mnichov.

Nejprestižnější fotbalová soutěž světa má na programu čtvrtfinále. Los určil zajímavé duely, Manchester City vyzve mnichovský Bayern, v dalším souboji gigantů se proti sobě postaví Real Madrid a britská Chelsea.

Zajímavý bude i ryze italský duel AC Milán a Neapol. V posledním zápase se pak představí portugalský velkoklub Benfica a Inter Milán.

Podle statistik operátora Telly jsou klíčové zápasy Ligy mistrů vůbec nejsledovanějšími sportovními přenosy v rámci všech dostupných sportovních přenosů.

První čtvrtfinálové zápasy se odehrají v úterý a ve středu 11. a 12. dubna, odvety jsou na programu o týden později (18. a 19. dubna). Všech osm zápasů odvysílá televize Telly v přímých přenosech a s českým komentářem v rámci kanálů Nova Sport a Premier Sport.


V rámci prvního kola jsou přímé přenosy následující:

·         Manchester City – Bayern Mnichov, 11. dubna, 21:00, Premier Sport 2

·         Benfica Lisabon – Inter Milán, 11. dubna, 21:00, Nova Sport 3

·         AC Milán – Neapol, 12. dubna, 21:00, Nova Sport 4

·         Real Madrid – Chelsea, 12. dubna, 21:00, Nova Sport 3


Televizní operátor Telly nabízí divákům v ČR služby internetové a satelitní televize. V jejich programové nabídce je kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD a na stanici Nova Sport 3 HD a Nova Sport 4 HD.

Ty obsahují například fotbalovou Champions League UEFA, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, americkou NFL nebo zápasy UFC. Telly je také poskytovatelem pevného internetového připojení.

Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP a všechny daně, včetně daně z příjmu, odvádí v ČR. (sfr)