SROVNÁVAČ FIREM – NEJHORŠÍ FIRMY a NEJHORŠÍ PRODUKTY v ČR


 

SROVNÁVAČ FIREM & NEJHORŠÍ FIRMY a NEJHORŠÍ PRODUKTY

  • Jedná se o speciální webovou stránku a k ní příslušející facebookové platformy prezentující nejhorší firmy a nejhorší produkty (tj. výrobky i služby) v různých byznysových segmentech a podnikatelských oborech vybrané ve „SROVNÁVAČI FIREM“, tj. vzešlé z podrobných analýz a srovnávání prováděných redakcí BYZNYS NOVIN ve spolupráci s nezávislými externími odborníky.
  • Výsledkem činnosti „SROVNÁVAČE“ jsou jednak zjištění a zveřejnění NEJHORŠÍ FIRMY týdne a měsíce  (viz také: www.nejhorsifirmacr.cz; www.nejhorsifirmy.cz), ale i zjištění a zveřejnění NEJHORŠÍCH PRODUKTŮ firem (viz také www.nejhorsiprodukty.cz).
  • Články o nejhorších firmách a nejhorších produktech (tj. o nejhorších výrobcích a nejhorších službách) vzešlé ze „SROVNÁVAČE“ budou publikovány na všech relevantních webových stránkách a podstránkách deníku BYZNYS NOVINY a následně také promovány na příslušných oborových facebokových stránkách & na stránkách facebookové platformy SROVNÁVAČ a facebookových stránkách NEJHORŠÍ FIRMY, respektive NEJHORŠÍ PODUKTY.
  • →  VÍCE O INVESTIGATIVNÍCH A SPOTŘEBITELSKÝCH PROJEKTECH BYZNYS NOVIN ČTĚTE ZDE.